Skrzacie opowieści na podwieczorek

wtorek 14 listopada 2017
  • "Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata" zobaczycie na Podwieczorku Teatralnym (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
    "Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata" zobaczycie na Podwieczorku Teatralnym (fot. mat. Teatr Gry i Ludzie)
Kiedy: 
  • niedziela 19 listopada 2017
Gdzie: Katowice
W Teatrze Gry i Ludzie czeka na Was spektakl, który pozwoli Wam zajrzeć do świata niewidzialnego dla zwykłych śmiertelników. „Kłopoty Kacperka góreckiego skrzata” zobaczycie już w niedzielę.

Spektakl zrealizowany na podstawie baśni Zofii Kossak opowiada o świecie domowych stworków, chochlików i duszków. Choć są one niewidzialne, to w sposób istotny oddziałują na naszą rzeczywistość. Do tego niezwykłego świata zajrzycie w trakcie Podwieczorku Teatralnego, 19 listopada o godz. 16.

Głównym bohaterem spektaklu jest Kacperek - domowy Skrzat, który opiekuje się domostwem i przewodzi barwnej gromadzie eterycznych istot. W wyniku własnej niefrasobliwości traci pewnego dnia swój magiczny talizman i zostaje porwany przez złego Sato - władcę ciemnego lasu pod górą Rzybrzyczką.

Bilety w cenie 18 zł pojedynczy oraz 54 zł rodzinny (3+1 gratis). Teatr Gry i Ludzie znajduje się przy Alei Niepodległości 2 w Katowicach. Więcej informacji na stronie teatru: www.gryiludzie.pl. Rezerwacji można dokonywać poprzez e-mail: rezerwacja@gryiludzie.pl, tel: 501 395 069 (również SMS) i Facebook: prywatna wiadomość na profilu teatru.

Mamy dla Was podwójne zaproszenia na ten spektakl - szczegóły w zakładce konkursy.

Kategoria: Wydarzenia