Przygotuj oryginalne ozdoby świąteczne

środa 6 grudnia 2017
  • Kreatywne warsztaty tworzenia ozdób świątecznych odbędą się 9 grudnia (fot. pixabay)
    Kreatywne warsztaty tworzenia ozdób świątecznych odbędą się 9 grudnia (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • sobota 9 grudnia 2017
Gdzie: Gliwice
Własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne będą cieszyć oko i zdobić dom bardziej niż te kupione, dlatego w sobotę warto się wybrać na bezpłatne warsztaty zdobienia bombek, drewnianych choinek, aniołków i dzwonków.

Na warsztatach dzieci samodzielnie wykonają oryginalne prace, które następnie zabiorą do domów lub wręczą najbliższym. Bazą do powstania prac będą szklane i styropianowe bombki oraz drewniane choinki, aniołki i dzwonki, które dzieci będą dekorować różnymi technikami. W ruch pójdą kolorowe farbki, mazaki czy błyszczący brokat. Blasku i koloru dodadzą naklejki z filcu i pianki, wstążeczki, kokardki, sznurki sizalowe czy rafia. Razem połączone elementy mogą dać zaskakujące efekty, ale niezbędna będzie bogata wyobraźnia.

Spotkania odbędą się 9 grudnia w Centrum Handlowym Auchan Gliwice (ul. Rybnickia 207). Zajęcia rozpoczną się o godz. 11 i potrwają do godz. 17.

Udział w zabawie jest bezpłatny, a materiały zapewnia organizator.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także


Na mikołajki obdarowujemy się zwykle drobnymi upominkami. O wiele większym wyzwaniem jest Boże Narodzenie, kiedy pod choinką każdy oczekuje konkretnych prezentów. Sporządziliśmy listę tych najciekawszych. Wśród naszych propozycji są wyłącznie najwyższej jakości, niebanalne polskie produkty: zabawki, ubrania, gadżety, książki. Zobaczcie, jakie "perełki" znaleźliśmy.
 

Top 50 – najlepsze prezenty pod choinkę