Spotkanie świąteczne z „Się Bawię Się”

wtorek 19 grudnia 2017
  • Spotkanie świąteczne jest kolejnym, po mikołajkach, wydarzeniem dla dzieci organizowanym przez stowarzyszenie "Się Bawię Się" (fot. mat. organizatora)
    Spotkanie świąteczne jest kolejnym, po mikołajkach, wydarzeniem dla dzieci organizowanym przez stowarzyszenie "Się Bawię Się" (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • czwartek 21 grudnia 2017
Gdzie: Katowice
Wspólne kolędowanie, zabawa i upominki – taki scenariusz zaplanowali właściciele stowarzyszenia "Się Bawię Się" na spotkaniu świątecznym dla dzieci w Katowicach. Co ważne, organizator zaprasza na nie wszystkie dzieci, również te niepełnosprawne i z różnymi dysfunkcjami.

Spotkanie odbędzie się 21 grudnia o godz. 18 w Niepublicznym Przedszkolu przy ulicy Niskiej 6 w Katowicach. To już kolejne wydarzenie integracyjne dla dzieci, organizowane przez stowarzyszenie „Się Bawię Się” w tym miejscu. Pierwsze odbyło się 6 grudnia i cieszyło się tak dużym zainteresowaniem, że organizatorzy postanowili przygotować podobne, tuż przed Bożym Narodzeniem. - Przewidujemy wspólne kolędowanie, zabawy tematyczne, konkursy z nagrodami i upominki dla wszystkich dzieci. Będzie też poczęstunek – zachęca Karolina Karlik założycielka stowarzyszenia „Się Bawię Się”.

Prezenty dla dzieci ufundował KZK GOP.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia