Po nitce do kłębka

wtorek 2 stycznia 2018
  • "Po nitce do kłębka" to zabawne przedstawienie zostanie wystawione na deskach Teatru Lalek Banialuka 7 stycznia (fot. mat. teatru)
    "Po nitce do kłębka" to zabawne przedstawienie zostanie wystawione na deskach Teatru Lalek Banialuka 7 stycznia (fot. mat. teatru)
Kiedy: 
  • niedziela 7 stycznia 2018
To zabawne i pouczające przedstawienie opowiada historię małego Kapciuszka, który wyrusza na poszukiwanie braciszka do pary. Na swojej drodze spotyka zwierzęta: ptaki, lisa, kury, chomika i bociana, z którymi przeżywa wspaniałe przygody.

Spektakl został zrealizowany z myślą o najmłodszych widzach (od lat 3). Proste rozwiązania scenograficzne pobudzają dziecięcą wyobraźnię i ułatwiają zrozumienie fabuły przedstawienia. Sympatyczne lalki przypominają dziecięce przytulanki i z pewnością wzbudzą sympatię widzów. Ponadto melodyjne piosenki i powracające motywy muzyczne nadają rytm kolejnym scenom i podtrzymują uwagę widzów.

Bajka w przystępny sposób przybliża dzieciom temat tożsamości i pochodzenia. Jest to jednocześnie mądra opowieść o wartości niesienia bezinteresownej pomocy i sile jaka tkwi w przyjaźni. A także oczywiście o wdzięczności, która – jak w przysłowiu „jakie ziarno taki plon” – zawsze w końcu rozkwita.

Przedstawienie pt. "Po nitce do kłębka" zostanie wystawione na deskach Teatru Lalek Banialuka (ul. Adama Mickiewicza 20 w Bielsku-Białej) 7 stycznia o godz. 11.  Bilety są do nabycia w kasie teatru. Cena biletu dla dzieci - 17 zł, dla dorosłych - 22 zł.

Kategoria: Wydarzenia