Noworoczny Weekend Skrzata

czwartek 4 stycznia 2018
  • Ze względu na święto Trzech Króli, tym razem Weekend Skrzata odbędzie się tylko w niedzielę 7 stycznia (fot. mat. organizatora)
    Ze względu na święto Trzech Króli, tym razem Weekend Skrzata odbędzie się tylko w niedzielę 7 stycznia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 7 stycznia 2018
Skrzat Szpulek ma wyjątkowego kolegę – skorego do zabawy kota Smajlinga. W niedzielę 7 stycznia będzie można spotkać się z nimi, wziąć udział w ciekawych zabawach, konkursach i wygrać nagrody.

Dzięki zaangażowaniu Fundacji „Mam kota na punkcie psa” po raz kolejny w Starej Kablowni dzieci będą mogły poznać bliżej świat zwierzaków i pobawić się ze Szpulkiem i jego kompanem – kotem Smajlingiem.

Dzieciaki będą mogły samodzielnie wykonać piękne KOTyliony, za które będzie można otrzymać nagrody. Nie zabraknie malowania buziek, czytania bajek i wielu nagród i prezentów. Będą także ciekawe konkursy: na wykonanie piosenki o zwierzętach oraz za najpiękniejszą historię o zwierzętach. Warto przygotować się już wcześniej i wystartować po nagrody.

Tym razem Weekend Skrzata odbędzie się tylko w niedzielę 7 stycznia, z uwagi na święto Trzech Króli, które przypada dzień wcześniej. Godziny zabaw - 15-19. Miejsce - Centrum Handlowe Stara Kablownia w Czechowicach-Dziedzicach.

Kategoria: Wydarzenia