Bal karnawałowy – od walca do rock ’n’ roll’a

środa 10 stycznia 2018
  • Maluch i Muzyka to cykl spotkań umyzykalniających dla niemowląt i małych dzieci (fot. mat. organizatora)
    Maluch i Muzyka to cykl spotkań umyzykalniających dla niemowląt i małych dzieci (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 14 stycznia 2018
Gdzie: Chorzów
Karnawał w pełni, a Nowy Roczek jeszcze malutki, dlatego wszystkie malutkie dzieciaki – niemowlaki i przedszkolaki, wraz z rodzicami, muszą koniecznie wybrać się na bal, na którym królować będą: Lambada, Labamba, złoto i rock ’n’ roll!

Zabawy przy muzyce dla niemowląt i małych dzieci (do 6. roku życia) w ramach cyklu Maluch i Muzyka odbędą się w Chorzowskim Centrum Kultury (ul. Sienkiewicza 3) 14 stycznia o godz. 11 i 12.15. Muzycy zagrają taneczne przeboje, przy których bawili się nasi rodzice i dziadkowie, a więc będzie i walc i rock and roll. „Gdzie się podziały tamte prywatki”, „ Lambada” i „Labamba” – wszystko w wersji dla malucha.

Na sali królował będzie kolor złoty, dlatego organizatorzy zachęcają do przywdziania strojów książąt i księżniczek, ale i misiów i zajączków jak na karnawałowy bal przystało.

Muzyczne spotkanie wypełnią jeszcze znane stałym bywalcom śpiewanki i rymowanki oraz gordonowskie pa pa pa i du du du... Spotkanie poprowadzi Dorota Banaś, skrzypek, pedagog, animator kultury oraz członek Polskiego Towarzystwa Edwina E. Gordona.

Bilety są w cenie 20 zł i 15 zł z Kartą Bajtel. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc należy wcześniej dokonać rezerwacji pod numerem tel. 32 349 78 67/63 lub mailem: sabina@chck.pl.

 

Kategoria: Wydarzenia