Wilk, koza i koźlęta - spektakl w Teatrze Żelaznym

czwartek 11 stycznia 2018
  • Spektakl pt. "Wilk, koza i koźlęta" zostanie wystawiony na deskach Teatru Żelaznego 14 stycznia (fot. mat. organizatora)
    Spektakl pt. "Wilk, koza i koźlęta" zostanie wystawiony na deskach Teatru Żelaznego 14 stycznia (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 14 stycznia 2018
Gdzie: Katowice
Spektakl pt. "Wilk, koza i koźlęta", na podstawie baśni braci Grimm, będzie można obejrzeć w Teatrze Żelaznym w niedzielę 14 stycznia. W wersji zaprezentowanej przez aktorów tego teatru wilk jest starym bluesmanam, który cierpi na przewlekły katar.

Ta przykra dolegliwość sprawia, że nie potrafi wyczuć zdobyczy, a co za tym idzie - jest bardzo  głodny. Los jednak jest dla niego łaskawy i główny bohater przypadkiem znajduje zagrodę pełną malutkich, bialutkich, śliczniutkich i smaczniutkich kózek. Czy będzie z tego uczta o jakiej nawet nie marzył? A może małe kózki nie dadzą się tak łatwo nabrać wilkowi?

Pomysłowa scenografia, zabawne muppety, wartka akcja  i klimatyczne piosenki gwarantują wspaniały czas spędzony w teatrze. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 3 lat. Odbędzie się w niedzielę 14 stycznia o godz. 12 i 16 w Teatrze Żelaznym (Katowice-Piotrowice, ul. Armii Krajowej 40 - dawny dworzec PKP). Bilety w cenie 20 zł i 70 zł rodzinny (4 osoby) są do nabycia w kasie teatru.

Na naszym portalu można wygrać rodzinną wejściówkę na to wydarzenie. Zapraszamy do działu Konkursy.

 

Kategoria: Wydarzenia