Dzieci pomalują na wodzie i zrobią maski Kukeri

wtorek 23 stycznia 2018
  • Jednym z zajęć dla dzieci podczas ferii w Ośrodku Kultury w Będzinie będzie filcowanie (fot. pixabay)
    Jednym z zajęć dla dzieci podczas ferii w Ośrodku Kultury w Będzinie będzie filcowanie (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • poniedziałek 29 stycznia 2018 - piątek 9 lutego 2018
Gdzie: Będzin
Malowanie na wodzie, robienie bułgarskich masek Kukeri, filcowanie i inne atrakcje czekać będą na dzieci podczas ferii zimowych w Ośrodku Kultury w Będzinie.

Bezpłatne zajęcia zaplanowano od 29 stycznia do 9 lutego. W głównej siedzibie Ośrodka przy ul. Małachowskiego codziennie przewidziano inną atrakcję. W pierwszym tygodniu ferii będą to kolejno: w poniedziałek zajęcia plastyczne, we wtorek malowane na wodzie, w środę tworzenie maski Kukeri, w czwartek własnoręczne robienie misia, w piątek bajka na dużym ekranie. W drugim tygodniu ferii w kolejne dni zaplanowano takie zajęcia jak: filcowanie, malowanie na wodzie, warsztaty plastyczne (dla podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej), robienie misia i bajkę na dużym ekranie.

W filii w Grodźcu, na placu Skarbińskich program zajęć będzie mniej więcej podobny, zaś w filii w Łagiszy przy ul. Radosnej 6 zaplanowano zajęcia plastyczne. Zajęcia odbywać się będą, zależnie od dnia, o godz. 10 lub 13. Więcej informacji można uzyskać w siedzibach ośrodka oraz pod numerami 32 775 82 00 wew.16 (Będzin) lub 32 760 25 57 (Grodziec i Łagisza).

 

Kategoria: Wydarzenia