Ferie na Śląskim!

środa 24 stycznia 2018
  • Uczestnicy Ferii na Śląskim będą mieli okazję zwiedzić najnowszy obiekt sportowy - Stadion Śląski (fot. mat. organizatora)
    Uczestnicy Ferii na Śląskim będą mieli okazję zwiedzić najnowszy obiekt sportowy - Stadion Śląski (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 29 stycznia 2018 - piątek 9 lutego 2018
Gdzie: Chorzów
Stadion Śląski po raz kolejny zaprasza do aktywnego spędzania ferii. Futsal, zumba, krav maga, kickboxing, lacrosse, crossminton czy speed-ball to zajęcia, z których będą mogły skorzystać dzieci, a także młodzież do 16. roku życia.

Zajęcia rozpoczną się 29 stycznia i potrwają do 9 lutego, od poniedziałku do piątku w godz. 10-13. Akcja „Ferie na Śląskim” skierowana jest do dzieci i młodzieży w wieku 6-16 lat. Udział jest bezpłatny, a celem projektu jest zachęcenie uczniów do korzystania w czasie wolnym z różnych form aktywności.

Na uczestników czekają rozmaite zajęcia sportowo-rekreacyjne tj. futsal, zumba, krav maga, kickboxing, lacrosse, crossminton i speed-ball. Nie zabraknie licznych konkursów z nagrodami, gier i zabaw dla najmłodszych oraz zajęć plastycznych. Będzie również możliwość zwiedzania stadionu, podczas którego uczniowie zobaczą m.in. arenę główną, szatnie reprezentacyjne czy posterunek policji. 

Organizatorem akcji jest spółka Stadion Śląski. Projekt współfinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego.

Szczegółowy harmonogram zajęć znajduje się na stronie Stadionu.

Kategoria: Wydarzenia