Festiwal Kino Dzieci w gliwickim Amoku

piątek 2 marca 2018
  • Festiwal to ciekawy przegląd filmów dla najmłodszych widzów (fot. mat. organizatora)
    Festiwal to ciekawy przegląd filmów dla najmłodszych widzów (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 11 marca 2018
Gdzie: Gliwice
Festiwal Kino Dzieci co roku gromadzi najciekawsze filmy dla młodych widzów, które stają w szranki o nagrodę Kwiatu Paproci. 11 marca w Kinie Studyjnym Amok będzie można zobaczyć najciekawsze propozycje krótkometrażowe ubiegłorocznej edycji konkursu.

Barwne animacje, których bohaterowie nieraz wpadają w kłopoty, a czasem przeżywają emocjonujące przygody, to świetna propozycja dla najmłodszych – dzięki krótkiej formie nawet najmniejsze dzieci nie zdążą znudzić się filmem i rozproszyć uwagi. Seans dedykowany jest grupie wiekowej 4+, a takie maluchy z uwagą śledzą już to, co dzieje się na ekranie.

A dziać się będzie sporo - dzieci poznają Pana Patyka (kolejna po „Gruffalo" i „Miejscu na miotle" adaptacja książki Julii Donaldson), smakowite Ciasteczko, które ucieka z talerza, Tygryska głodomorka, gotującą przysmaki Ośmiornicę i Lucy, która bardzo nie lubi, gdy mama nazywa ją „myszką”. Na koniec mała czerwona linia wyruszy w podróż przez życie ze swoim znalazcą.

Seans odbędzie się w Kinie Studyjnym Amok w Gliwicach, przy ul. Dolnych Wałów 3, 11 marca o godz. 15 i 16.15. Szczegóły dotyczące biletów znajdują się na stronie kina.

W zakładce Konkursy czeka na szczęśliwca podwójna wejściówka na to wydarzenie.

 

Kategoria: Wydarzenia