Maluchy wśród odgłosów wiosny

środa 7 marca 2018
  • Tym razem maluchy zagłębią się w odgłosy wiosny (fot. mat. organizatora)
    Tym razem maluchy zagłębią się w odgłosy wiosny (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 18 marca 2018
Zbliża się kolejne spotkanie z cyklu „Maluchy w krainie dźwięku”. Tym razem Miejskie Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląskiej rozbrzmiewać będzie odgłosami wiosny.

Cykl inspirowany jest badaniami I doświadczeniami prof. Edwina E. Gordona – muzyka jazzowego, pedagoga i psychologa muzyki. Jego obserwacje wykazały, że oddziałując na dziecko różnymi dźwiękami, melodiami I motywami, można doprowadzić do rozumienia muzyki i optymalnego rozwoju zdolności muzycznych. Zajęcia w Rudzie Śląskiej łączą w sobie elementy zajęć i zabaw umuzykalniających, ruchowych i teatralnych. A wszystko w bardzo swobodnej atmosferze i wśród doświadczonych we współpracy z dziećmi muzykami.

Zajęcia odbywają się w Miejskim Centrum Kultury im. Henryka Bisty w Rudzie Śląsiej, przy ul. Niedurnego 69. Najbliższe spotkanie 18 marca o godz. 16 i 17.15. Koszt zajęć – 25 zł dorośli, 15 zł dzieci. Rezerwacje telefoniczne pod numerem 32 248 62 40 lub 512 024 062 oraz mailowe pod adresem bilety@mckrudasl.pl Więcej informacji pod linkiem.

 

Kategoria: Wydarzenia