Lufcik przedstawia Teo

czwartek 8 marca 2018
  • Opowieść o śląskim dinozaurze to świetne wprowadzenie w tematykę przyjaźni i samotności (fot. M. Buksa)
    Opowieść o śląskim dinozaurze to świetne wprowadzenie w tematykę przyjaźni i samotności (fot. M. Buksa)
Kiedy: 
  • niedziela 11 marca 2018
Gdzie: Chorzów
Znacie Teo? Jeśli nie, 11 marca będzie świetna okazja, by go poznać. A Teo to nie byle kto, ale prawdziwy, śląski dinozaur, który zapewni sporą porcję śmiechu i rozrywki Wam i Waszym dzieciakom.

Teo to teropod, który przespał fakt, że dinozaury wyginęły… Dlatego – pomimo swojego miłego usposobienia - czuje się samotny i zagubiony. Na jego drodze stają Smok Smoczysław i Strzyga Aga, którzy spróbują pomóc dinozaurowi w zrozumieniu kim jest i gdzie może znaleźć przyjaciół.

Aktorzy Lufcika na korbkę jak zwykle gwarantują ciekawe widowisko, w którym łączyć się będą różne techniki teatralne. W przedstawienie wplecione są również śląskie legendy i odrobina (pre)historii. „Teo, śląski dinozaur” dotyka spraw przyjaźni, akceptacji inności i przedstawia zalety płynące ze współpracy. Przedstawienie wykorzystuje projekcję wideo.

Spektakl odbędzie się 11 marca o godz. 11 w Chorzowskim Centrum Kultury przy ul. Sienkiewicza 3.

Bilety są w cenie 15 zł (parter) lub 10 zł z kartą Bajtel CHCK oraz 10 zł (balkon) lub 5 zł z kartą Bajtel CHCK. Więcej informacji i rezerwacja biletów: agnieszka_pielok@chck.pl tel. (32) 349 78 68 / 63. Szczegóły wydarzenia pod linkiem.

 

Kategoria: Wydarzenia