Festiwal słodkości – również bez cukru

wtorek 17 kwietnia 2018
  • Najbliższy weekend w Bielsku-Białej zapowiada się naprawdę słodko (fot. mat. organizatora)
    Najbliższy weekend w Bielsku-Białej zapowiada się naprawdę słodko (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 20 kwietnia 2018 - niedziela 22 kwietnia 2018
Cukier, lukier i żel... ma być słodko i kolorowo, choć niekoniecznie niezdrowo, o czym przekonają się uczestnicy Festiwalu Czekolady i Słodkości, który odbędzie się już w weekend.
Od piątku do niedzieli (20-22 kwietnia) Rynek Starego Miasta w Bielsku-Białej zamieni w magiczną przestrzeń dla wszystkich miłośników słodkości. W tym roku zaplanowano warsztaty dla dzieci z Kreatorem Zdrowia, którego ekspertki w zakresie żywienia pokażą rodzicom i ich dzieciom, że słodycze mogą być bez cukru.
 
Ale żeby nie przesadzić z odczarowywaniem słodyczy, to dla równowagi do dyspozycji wszystkich obecnych będzie fontanna czekolady, cukierkowa foto-budka, odbędą się też warsztaty robienia lizaków, a także kulinarne z pieczenia i dekorowania babeczek, tortów i ciasteczek. Dodatkowo, dla małych miłośników kultury i sztuki - warsztaty plastyczne i muzyczne. Będą też gry, zabawy oraz konkursy z nagrodami. Organizatorem imprezy jest WeForm. Udział jest bezpłatny. Więcej informacji znajduje się na profilu wydarzenia na Facebooku.
Kategoria: Wydarzenia