Spędź lato w teatrze

poniedziałek 7 maja 2018
  • Projekt Teatru Ateneum to ciekawy pomysł na kreatywne spędzenie wakacyjnych dni (fot. mat. organizatora)
    Projekt Teatru Ateneum to ciekawy pomysł na kreatywne spędzenie wakacyjnych dni (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 9 maja 2018
Gdzie: Katowice
Do wakacji coraz bliżej, wato więc zaplanować pociechom ten czas. W Śląskim Teatrze Lalki i Aktora "Ateneum" będzie na nich czekać sporo atrakcji. Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się w najbliższą środę.

"Lato w teatrze" to bezpłatne warsztaty artystyczne adresowane do dzieci w wieku 8-10 lat, które odbędą się w dniach 9-22 lipca. Wakacyjna oferta skierowana jest do dzieci, które chcą rozwijać zainteresowania związane z teatrem, muzyką, plastyką czy mediami oraz lubią pracować w grupie. 

9 maja o godz. 18 w Śląskim Teatrze Lalki i Aktora "Ateneum", przy ul. św. Jana 10 w Katowicach, odbędzie się spotkanie rekrutacyjne dla dzieci zainteresowanych udziałem w tym projekcie. Spotkanie ma na celu przybliżyć dzieciom i ich opiekunom specyfikę wakacyjnych zajęć. Warto zaznaczyć, że nie jest to casting - przyjęci zostaną wszyscy zainteresowani, bez względu na uzdolnienia artystyczne. Jedynym warunkiem uczestnictwa jest chęć twórczej pracy i obecność w całym cyklu warsztatów, który obejmuje 13 dni zajęć: 9-22 lipca, po 6 godzin dziennie - od 9 do 15.

Aby wziąć udział w projekcie trzeba przyjść na warsztaty rekrutacyjne wraz z rodzicem/opiekunem i wypełnić kartę zgłoszenia (dostępną na spotkaniu). Liczba miejsc na wakacyjne warsztaty jest ograniczona - o przyjęciu zadecyduje obecność na spotkaniu rekrutacyjnym oraz dostarczenie wypełnionej karty zgłoszenia. Szczegóły pod numerami telefonów 32 253 79 26, 32 602 92 55 lub drogą mailową pod adresem dow@ateneumteatr.pl, a także na stronie wydarzenia.
 

Kategoria: Wydarzenia