Niedzielne Ciepanie Deklem

wtorek 8 maja 2018
  • Wiele osób nie wie, że fresbee to dla niektórych znacznie więcej niż rzucanie plastikowym dyskiem (fot. mat. organizatora)
    Wiele osób nie wie, że fresbee to dla niektórych znacznie więcej niż rzucanie plastikowym dyskiem (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 13 maja 2018
Gdzie: Tychy
Niedzielne ciepanie deklem to propozycja dla każdego, kto lubi rzucać latającym dyskiem lub chciałby się tego nauczyć. Nie ważna ile masz lat, zabierz rodzinę i przyjaciół i wpadnij spędzić aktywnie czas

Miłośnicy latających dysków spotykają się co niedzielę o godz. 15 na Dzikiej plaży tyskich Paprocan, w okolicach miejsca, gdzie stał bar, tzw. "grzybek". Wszystko organizowane jest przez zawodników drużyny ultimate frisbee Tychy Claws, którzy chętnie uczą podstaw wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w tej niecodziennej dyscyplinie sportu. Dla jeszcze większych śmiałków w wybrane niedziele przygotowany będzie także slackline - taśma rozpięta między drzewami, po której chodzenie nie jest wcale tak proste, jak się wydaje na pierwszy rzut oka, a także frisbee golf, który wymaga zdecydowanie więcej sprytu i wysiłku niż jego statyczny odpowiednik.

Szczegóły wydarzenia znaleźć można na jego stronie

Kategoria: Wydarzenia