Nie dokazuj! Czyli Twój maluch rozrabia w teatrze

wtorek 8 maja 2018
  • W trakcie warsztatów dzieci zamienią swoją naturalną energię w twórcze działanie (fot. pixabay)
    W trakcie warsztatów dzieci zamienią swoją naturalną energię w twórcze działanie (fot. pixabay)
Kiedy: 
  • niedziela 13 maja 2018
Gdzie: Gliwice
Warsztaty przygotowane przez Teatr Miejski w Gliwicach to całkowita odwrotność tego, do czego przyzwyczajamy swoje dzieci na co dzień. W trakcie zajęć maluchy będą mogły dać upust swojej energii i żywiołowości, poznając przy tym sztukę współczesną pod okiem doświadczonych instruktorów.
„Nie ruszaj, Nie biegaj, Nie hałasuj…” to cykl warsztatów dla dzieci w wieku od 3 do 5 lat i ich opiekunów. W trakcie zajęć nie zabraknie zamieszania, bałaganu, inspiracji, kreatywnych poszukiwań, ruchu, radości i szaleństwa. Autorem cyklu i prowadzącym warsztaty jest Bartosz Kurowski, pedagog i reżyser, autor cieszących się ogromnym zainteresowaniem warsztatów dla najmłodszych dzieci TUP TUP we Wrocławskim Teatrze Lalek.
 
Majowa odsłona warsztatów zatytułowana będzie „Nie szalej!”, a inspiracją stanie się postać Mariny Abramović. Zajęcia potrwają maksymalnie 60 minut, a ze względu na ich formę wskazane jest uczestnictwo jednego dziecka z jednym opiekunem. Warto zaopatrzyć się w wygodne ubrania, które nie będą krępować ruchów i mogą ulec ubrudzeniu. Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest wyrażenie zgody na fotografowanie i publikację wizerunku dziecka w materiałach promocyjnych teatru, w tym na stronie teatru.
 
Zajęcia odbędą się w niedzielę, 13 maja, o godz. 11, 13 i 15 na Scenie Mikro Teatru Miejskiego w Gliwicach, który mieści sie przy ul. Nowy Świat 55/57 (wejście od ul. Opawskiej). Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy w Biurze Obsługi Widzów.  Koszt uczestnictwa to 15 zł dziecko i 15 zł opiekun.
 
Kategoria: Wydarzenia