Tyskie Targi Śniadaniowe tym razem na K

czwartek 10 maja 2018
  • Latem Tyskie Targi Śniadaniowe organizowane są w malowniczej scenerii Paprocan (fot. mat. organizatora)
    Latem Tyskie Targi Śniadaniowe organizowane są w malowniczej scenerii Paprocan (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 12 maja 2018
Gdzie: Tychy
Smaczne, swojskie produkty, przyjazna atmosfera, strefa dla dzieci i pełen chillout - tak zapowiadają się kolejne Tyskie Targi Śniadaniowe, które na wniosek tyszan odbędą się tym razem w południowej części miasta - na ryneczku osiedla K.

Inauguracja sezonu Tyskich Targów Śniadaniowych odbyła się nieco ponad dwa tygodnie temu na Rynku przy parafii św. Marii Magdaleny. Mimo wysokiej frekwencji pojawiły się sygnały, że inicjatywa powinna zagościć również w okolicach centrum.

- Kolejne targi, zgodnie z sugestią tyszan, odbędą się w południowej części miasta na zmodernizowanej przestrzeni placu Wojciecha Korfantego, potocznie zwanej ryneczkiem osiedla K. Na stary Rynek wrócimy pod koniec maja – mówi Krystyna Leszczyńska ze Stowarzyszenia Inicjatywa Tyska.

Tyskie Targi Śniadaniowe, które od blisko 2 lat organizowane są w mieście, to nic innego jak okazja do konsumpcji smacznego śniadania na świeżym powietrzu. Mimo nowej lokalizacji formuła targów pozostanie taka sama - oprócz wystawców ze zdrową żywnością pojawią się strefa dla najmłodszych oraz część wypoczynkowa z leżakami i stolikami.

Tyskie Targi Śniadaniowe odbędą się w sobotę 12 maja w godz. 9-12.

Wystawcy zainteresowani możliwością udziału w targach mogą zgłaszać się do organizatorów droga mailową na adres zdrowetychy@gmail.com. Szczegóły wydarzenia pod linkiem. Udział w imprezie jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia