Strażak Sam na Dzień Dziecka

środa 23 maja 2018
  • Na spotkanie ze Strażakiem Samem będzie można spotkać się 1 i 2 czerwca (fot. mat. Forum)
    Na spotkanie ze Strażakiem Samem będzie można spotkać się 1 i 2 czerwca (fot. mat. Forum)
Kiedy: 
  • piątek 1 czerwca 2018
  • sobota 2 czerwca 2018
Gdzie: Gliwice
Strażak Sam to tytułowy bohater serialu, promującego najważniejsze wartości w życiu – odwagę, braterstwo i pomaganie innym. Nieustraszony strażak osobiście pojawi się w Forum i dostarczy dzieciom mnóstwo radości.

1 i 2 czerwca w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach stanie miasteczko Pontypandy. W godz. 12-18 na dzieci będzie czekać mnóstwo atrakcji związanych z serialowym bohaterem ratującym z opresji mieszkańców tego miasta. Każdy mały gość będzie mógł, korzystając z wielkoformatowej makiety kreatywnej, własnoręcznie uzupełnić wyposażenie wozu strażackiego. Dzieci naucza się podstawowych numerów alarmowych, a za ich prawidłowe użycie w grze multimedialnej zostaną okrzyknięci bohaterami. Będą też mogły usiąść za kierownicą wozu strażackiego, by pomóc Samowi w odprowadzeniu go do remizy, a także wykonać najpiękniejsze portrety bohaterów serialu. Specjalnie dla dziewczynek powstanie strefa „Zwariowanych Fryzurek” - kolorowe warkoczyki, spineczki, gumki, opaski, kolorowe lakiery do włosów  - czego chcieć więcej. Na pamiątkę tego pełnego wrażeń dnia, maluchy będą mogły zrobić sobie zdjęcie ze swoim bohaterem – Strażakiem Samem.

Centrum Handlowe Forum mieści się w Gliwicach, przy ul. Lipowej 1.
 

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Pewnie zastanawiacie się, czym obdarować swoją pociechę w dniu jej święta. Zebraliśmy kilka ciekawych zestawów kreatywnych o różnej tematyce, różnym stopniu trudności, w zależności od wieku dziecka, co pomoże Wam dokonać wyboru. Wszystkie produkty pochodzą z Francji, są bezpieczne, atestowane i nietuzinkowe. 


 

Dzień Dziecka tuż-tuż! Podpowiadamy, jaki prezent wybrać dla pociechy?