Tydzień Dziecka w Sosnowcu

piątek 25 maja 2018
  • Najbliższy tydzień będzie wypełniony przeróżnymi atrakcjami dla dzieci (fot. mat. organizatora)
    Najbliższy tydzień będzie wypełniony przeróżnymi atrakcjami dla dzieci (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 25 maja 2018 - piątek 1 czerwca 2018
Gdzie: Sosnowiec
Dzień Dziecka świętujemy 1 czerwca. Ale są miejsca, w których trwa on znacznie dłużej - w Sosnowcu 25 maja rusza Tydzień Dziecka. Nie zabraknie koncertów, atrakcji, gwiazd i dobrej zabawy.

Różne strefy aktywności dla dzieci funkcjonować będą na terenie właściwie całego miasta. Najciekawiej zapowiadają się plany związane z Górką Środulską, która stanie się swego rodzaju centrum wydarzeń. Wśród zaplanowanych atrakcji znalazły się m.in. porady kosmetyczne i zdrowotne z okazji Dnia Matki, zajęcia i warsztaty sportowe, warsztaty plastyczne "Prezent dla Mamy", pokazy taneczne. Odbędą się też warsztaty kulinarne, które poprowadzą Damian Kordas (zwycięzca MasterChefa) oraz Julia Cymbaluk (zwycięzca MasterChef Junior). Nie lada gratką dla najmłodszych będą dmuchańce oraz koncert, podczas którego wystąpi Joszko Broda i Dzieci z Brodą. Na miłośników wodnych szaleństw czekają atrakcje w Wake Zone na Stawikach, z których dzieci mogą korzystać za darmo, a na młodych kinomanów - plenerowe seanse filmowe.

Pełen spis atrakcji znajdzieciena stronie wydarzenia. Akcja potrwa od 25 maja do 1 czerwca. Udział w atrakcjach jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia