Sosnowiec Fun Festival

wtorek 29 maja 2018
  • Najbliższy weekend przeniesie uczestników Fun Festivalu w muzyczne klimaty lat 80. (fot. mat. organizatora)
    Najbliższy weekend przeniesie uczestników Fun Festivalu w muzyczne klimaty lat 80. (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 1 czerwca 2018 - niedziela 3 czerwca 2018
Gdzie: Sosnowiec
Trzy dni muzycznej zabawy w różnorodnych klimatach - tak wygląda plan organizatorów Fun Festival na najbliższy weekend. Piątek, sobotę i niedzielę wypełnią dźwięki utworów dobrze znanych i lubianych.

W piątek na scenie pojawią się największe gwiazdy muzyki popularnej w Polsce. Artyści doskonale znani z telewizji i stacji radiowych - Mrozu i Anna Wyszkoni. W sobotę zapowiada się wielka impreza w stylu lat 80. i 90., a więc coś dla tych, którzy pamiętają jeszcze teledyski w MTV, wiedzą kim jest Kapitan Tsubasa, życia uczyli się z Bravo, zbierali Tazo, NBA kojarzy im się z Michaelem Jordanem, a trzepak służył nie tylko do czyszczenia dywanów. Wystąpią Fun Factory, LOONA i Bad Boys Blue. Z kolei niedziela to dzień dla wielbicieli polskich ballad, a także rockowych przebojów ostatnich 40 lat.  A wszystko za sprawą jednego, legendarnego zespołu, czyli grupy Perfect.

Oprócz tego popisy lokalnych, młodych zespołów i liczne atrakcje dla najmłodszych. Wydarzenie odbędzie się w Parku Sieleckim w Sosnowcu przy ul. 3 Maja. Start w piątek o 17, szczegóły na stronie.  

Kategoria: Wydarzenia