Skocz z bajtlem do kina

wtorek 12 czerwca 2018
  • Pierwszym filmem z cyklu "Skocz z bajtlem do kina" będzie "Tully" z Charlize Theron w roli głownej (fot. mat. prasowe)
    Pierwszym filmem z cyklu "Skocz z bajtlem do kina" będzie "Tully" z Charlize Theron w roli głownej (fot. mat. prasowe)
Kiedy: 
  • czwartek 14 czerwca 2018
  • czwartek 21 czerwca 2018
  • czwartek 28 czerwca 2018
Gdzie: Katowice
Kino Światowid wychodzi naprzeciw młodym rodzicom i proponuje cykl „Skocz z bajtlem do kina” – nie trzeba już kombinować z kim zostawić niemowlaka, można wyskoczyć z nim do kina, nie martwiąc się, że będzie mu tam źle. Najbliższe seanse to: „Tully” i „Zimna Wojna”.

Seanse z cyklu „Skocz z bajtlem do kina”  zostały stworzone z myślą o matkach, ojcach i opiekunach z niemowlakami. Jest to okazja do obejrzenia nowości i nadrobienia zaległości kinowych. Na sali kinowej przyciszany jest dźwięk oraz stonowane światło, dostępny jest również przewijak.

Pierwszym tytułem  w ramach cyklu będzie przebojowa „Tully” z rewelacyjną Charlize Theron w roli głównej! Film dla wszystkich kobiet, matek i superbohaterek. Na pierwszy seans kino zaprasza w czwartek, 14 czerwca o godz. 12.

Kolejny tytuł to „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego, z Agatą Kuleszą, Joanną Kulig, Tomaszem Kotem i Borysem Szycem w rolach głównych. Ten seans odbędzie się 21 czerwca o godz. 12.

„W cieniu drzewa” to tytuł trzeciego filmu w cyklu „Skocz z bajtlem do kina”. Jest to najnowsza komedia twórców hitu „Barany”. Odbędzie się 28 czerwca o godz. 12.

Bilety na wszystkie seanse są w cenie: 18 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 13 zł (z kartą Kaśka, której ważność upływa po 31.01.2019), 12 zł (z kartą Kaśka, której ważność upływa przed 01.02.2019). W poniedziaki bilety są po 13 zł. Niemowlaki mają wstęp bezpłatny.

Kino Studyjne Światowid mieści się w Katowicach, przy ul. 3 Maja 7.

Kategoria: Wydarzenia