Mistrzostwa z food truckami

czwartek 14 czerwca 2018
  • Mundial na telebimie, na świeżym powietrzu, dobre jedzenie i zacne trunki - to będzie świetny czas (fot. mat. organizatora)
    Mundial na telebimie, na świeżym powietrzu, dobre jedzenie i zacne trunki - to będzie świetny czas (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 15 czerwca 2018 - niedziela 17 czerwca 2018
Gdzie: Katowice
Szykuje się nie lada gratka dla fanów piłki nożnej i dobrego jedzenia. 30 food trucków zaparkuje w samym centrum Katowic. Będzie telebim i wspólne kibicowanie. A dla dzieci - strefa z atrakcjami.

Już dziś ceremonia otwarcia i pierwszy mecz Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Jutro będziecie mogli go obejrzeć smakując potrawy z całego świata i popijając zimne piwo - food trucki pełne pysznego jedzenia zaparkują na katowickim rynku. Oryginalna kuchnia tajska, amerykańskie burgery, greckie pity i wiele innych przysmaków z różnych stron świata zadowolą niejedno podniebienie. Na łasuchów słodyczy będą czekać m.in. truskawki w belgijskiej czekoladzie. Po raz pierwszy w Polsce będzie można napić się lanego amerykańskiego piwa, z dodatkiem arbuza i soli morskiej. Dla fanów piłki nożnej organizatorzy wyznaczyli strefę kibica, z wielkim telebimem i miejscem do kibicowania. Będzie też strefa dla dzieci.

Food trucki będzie można spotkać od 15 do 17 czerwca. Piątek i sobotę w godz. 12-22, w niedzielę do 20. Szczegóły na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia