Wakacyjny Teatr Czarnego Tła

wtorek 26 czerwca 2018
  • Teatr Czarnego Tła zaprasza na wakacyjne spektakle (fot. mat. organizatora)
    Teatr Czarnego Tła zaprasza na wakacyjne spektakle (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 14 lipca 2018 - czwartek 19 lipca 2018
Gdzie: Chorzów
Teatr Czarnego Tła nie zapomina o swoich widzach również w wakacje. W magiczny świat kolorów i wyobraźni przeniosą nas: „Kosmiczna podróż” i „Ale cyrk”.
Teatr Czarnego Tła to spektakle z użyciem światła ultrafioletowego oraz własnoręcznie stworzonych lalek i kukieł. Animacja, ruch i taniec - te słowa dokładnie oddają ducha „czarnego
teatru”.
 
„Kosmiczna podróż”
 
To podróż po świecie kolorowych galaktyk, układów słonecznych oraz czarnych dziur. Nie zabraknie kurczaków przebranych za kosmonautów oraz prawdziwych kosmitów. Spektakl przeznaczony jest dla dzieci od 5 lat. W świat czarów i magii będzie można się przenieść 14 lipca (godz. 16) oraz 17 lipca (godz. 17).
 
„Ale cyrk”
 
Te spektakl to możliwość zobaczenia jedynego w swoim rodzaju cyrku. Klauni, zwierzęta , magicy, wszystko pokazane z dużą dawką humoru, tańca oraz magii. Opowieść przeznaczona dla widzów od 3 lat. Przedstawienie wystawiane będzie 15 lipca (godz. 16) oraz 19 lipca (godz. 17). 
 
Teatr Czarnego Tła mieści się przy ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 6 w Chorzowie. Szczegółowe informacje o spektaklach można znaleźć na jego stronie.
Kategoria: Wydarzenia