Mikrofabryka w Dąbrowie Górniczej

wtorek 31 lipca 2018
  • Podczas zajęć w Fabryce Pełnej Życia dzieci stworzą niepotwarzalne przedmioty ze śrubek, drutów i innych materiałów rzemieślniczych (fot. mat. organizatora)
    Podczas zajęć w Fabryce Pełnej Życia dzieci stworzą niepotwarzalne przedmioty ze śrubek, drutów i innych materiałów rzemieślniczych (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 5 sierpnia 2018
W niedzielę, 5 sierpnia, w Fabryce Pełnej Życia odbędą się warsztaty tworzenia przedmiotów ze śrubek, drutów i innych nieoczywistych materiałów rzemieślniczych.

Uczestnicy zajęć stworzą niepowtarzalne przedmioty, a potem zrobią zdjęcia swoich prac na tle fabrycznych zabudowań. Wcześniej jednak dowiedzą się, co to jest fotografia makro i jak ją dobrze wykonać, jakich użyć parametrów, aby zdjęcie było dobrej jakości. Wszystkie prace zostaną umieszczone w przestrzeni fabrycznej, jako stały element tego miejsca.

Warsztaty odbędą się 5 sierpnia w godz. 15-18 w Fabryce Pełnej Życia w Dąbrowie Górniczej przy ul. Kolejowej 8. Udział jest darmowy. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia

Kategoria: Wydarzenia