Poduszkowa łąka i art-recykling na jarmarku

środa 1 sierpnia 2018
  • Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła odbędzie się 9 września w Dąbrowie Górniczej (fot. mat. organizatora)
    Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła odbędzie się 9 września w Dąbrowie Górniczej (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 9 września 2018
Oryginalne rękodzieło, warsztaty tkackie, tworzenia w glinie, art-recykling i szalone zabawy na dmuchańcach – w niedzielę, 9 września, odbędzie się Jarmark Rzemiosła i Rękodzieła połączony z festynem rodzinnym.

To druga edycja tego wydarzenia. W tym roku dodatkowymi atrakcjami będą m.in. warsztaty tkackie i warsztaty tworzenia przedmiotów z gliny. Uczestnicy będą mieli możliwość poznać tkaninę artystyczną, odbędzie się pokaz oraz nauka zdobienia tkanin różnymi technikami. Każdy chętny będzie mógł samodzielnie zaprojektować ceramikę z dekoracją. Nie lada frajdą będzie art-recycling oraz rzemiosło dziecięce, podczas którego zostanie stworzona poduszkowa łąka. Najmłodsi uczestnicy jarmarku będą mogli poskakać na dmuchanym zamku, pomalować buźkę w zabawne wzory czy obejrzeć pokaz baniek mydlanych.

Impreza odbędzie się 9 września w godz. 11-18 w Stowarzyszeniu Dobrych Inicjatyw „Komitywa”, przy ul. 3 Maja 3 w Dąbrowie Górniczej. Udział we wszystkich atrakcjach jest darmowy. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia