Angielski z Kanadyjką i Tajlandczykiem

czwartek 2 sierpnia 2018
  • Przez blisko 3 tygodnie odbywać się będą bezpłatne zajęcia z native speakerami z Tajlandii i Kanady (fot. mat. organizatora)
    Przez blisko 3 tygodnie odbywać się będą bezpłatne zajęcia z native speakerami z Tajlandii i Kanady (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 1 sierpnia 2018 - czwartek 16 sierpnia 2018
Zajęcia edukacyjne oraz animacje prowadzone przez Jennifer z Kanady oraz Pai z Tajlandii to świetny sposób na naukę języka angielskiego. Lekcje mają formę otwartą i są bezpłatne.

Wyjątkowi goście są już w Siemianowicach od 30 lipca. W Polsce przebywają w ramach programu Understand. Jennifer jest studentką chemii, a Pai filologii angielskiej oraz nauk społecznych.

Lekcje języka angielskiego z native speakerem to świetny sposób na naukę oraz udoskonalenie umiejętności językowych. To również okazja do poznania ciekawych ludzi. Zajęcia przeznaczone są dla dzieci i młodzieży. Będą odbywać się przez blisko 3 tygodnie do 16 sierpnia (od poniedziałku do czwartku, w godz. 11-16) w Parku Tradycji w Siemianowicach Śląskich (ul. Orzeszkowa). Udział w lekcjach jest całkowicie bezpłatny. Na zajęcia można dołączyć w dowolnym momencie i brać udział tyle czasu, ile się chce.

Szczegóły dostępne są na stronie.

Kategoria: Wydarzenia