Plejada gwiazd - Gwarki 2018

poniedziałek 6 sierpnia 2018
  • Gwarki 2018 - będzie muzyka, zabawa i śmiech (fot. mat. organizatora)
    Gwarki 2018 - będzie muzyka, zabawa i śmiech (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • piątek 7 września 2018 - niedziela 9 września 2018
Zapowiada się trzydniowa zabawa na święto Tarnowskich Gór. Wśród zaproszonych gwiazd: Ray Wilson, Ania Dąbrowska, Kasia Kowalska i wielu innych artystów. Dodatkowo coroczny pochód historyczny i nocne zwiedzanie zamku.

W piątek 7 września od godz. 16.30 na rynku w Tarnowskich Górach będzie można pośmiać się z Formacją Chatelet i posłuchać Ani Dąbrowskiej.

Sobota 8 września również upłynie przy dźwiękach dobrej muzyki. Na scenie pojawią się m.in. Natalia Nykiel oraz Sylwia Grzeszczak. Koncerty odbędą się od godz. 15.30. W ten dzień będzie możliwość zwiedzenia zamku w Starych Tarnowicach (godz. 18).

Niedziela 9 września rozpocznie się od upamiętnienia rocznicy przejazdu Jana Ⅲ Sobieskiego przez Tarnowskie Góry. Pochód historyczny odbędzie się o godz. 11. Dzień zakończy się koncertowo - od godz. 17 na scenie wystąpią: Sound'n'Grace, Kasia Kowalska oraz Ray Wilson.

Impreza potrwa od 7 do 9 września na Rynku w Tarnowskich Górach. Szczegółowy plan tego wydarzenia znajdziecie na stronie organizatora.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Lato kojarzy się przede wszystkim z błogim lenistwem i odpoczynkiem od zmagań szkolnych. Jednak o kondycję naszego mózgu powinniśmy dbać nieustannie – nie potrzebujemy do tego książek i zeszytów. W wakacje treningi pamięci i koncentracji mogą stać się zabawą dla całej rodziny. Poznajcie te zabawy.

Wakacje - czas na letni trening mózgu Twojego dziecka!