Bacz na Niedzielę - Niedziela Rowerowa

czwartek 9 sierpnia 2018
  • „Bacz na Niedzielę – Niedziela Rowerowa” odbędzie się 12 sierpnia w Tychach (fot. mat. organizatora)
    „Bacz na Niedzielę – Niedziela Rowerowa” odbędzie się 12 sierpnia w Tychach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 12 sierpnia 2018
Gdzie: Tychy
Niedziela na Placu Baczyńskiego tym razem upłynie pod znakiem dwóch kółek. Przygotowano atrakcje zarówno dla fanów jednośladów, jak i dla wszystkich, którzy chcą w aktywny sposób spędzić ten czas. Rowerowa gra miejska, Akademia Juniora, malowanie buziek to jedne z nich.

„Bacz na Niedzielę” to cykl imprez, które odbywają się przez całe wakacje w Tychach. „Niedziela Rowerowa” to szereg atrakcji. Impreza rozpocznie się o godz. 7, rowerzyści będą mogli zdobyć Tyską Odznakę Krajoznawczą (Park Suble – przy parafii pw. św. Jadwigi Śląskiej). Następnie w godz. 10-14 odbędzie się rowerowa gra miejska (Plac Baczyńskiego). Obowiązują zapisy: grarowerowa@noltychy.pl. O godz. 15 rowerzyści przejadą ulicami miasta. Święto rowerowe rozpocznie się o godz. 16 na Placu Baczyńskiego. Zainteresowani będą mogli skorzystać z doradztwa oraz serwisu rowerowego. Nie zapomniano o najmłodszych miłośnikach jednośladów. Wśród atrakcji: miasteczko rowerowe, Akademia Juniora, malowanie buziek oraz konkursy z nagrodami. Osoby, bez rowerów również znajdą coś dla siebie. Będzie można skorzystać z porad dietetyka, strefy fitness, dokonać pomiaru masy ciała.

„Bacz na Niedzielę – Niedziela Rowerowa” odbędzie się 12 sierpnia w Tychach. Szczegółowe informacje znajdziecie na stronie.

Kategoria: Wydarzenia