Masza i niedźwiedź w Chorzowie

piątek 7 września 2018
Kiedy: 
  • sobota 8 września 2018
Gdzie: Chorzów
Przygody małej niesfornej dziewczynki Maszy i Niedźwiedzia bawią i śmieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych. Już nie długo fani rosyjskiego serialu animowanego będą mogli spotkać swoich ulubieńców i pobawić się z nimi.

Masza to pełna energii, kreatywna i bardzo samodzielna dziewczynka. Swoje niezwykłe przygody przeżywa z przyjacielem - cyrkowym misiem. Już 8 września dzieciaki będą mogły przenieść się w świat bohaterów bajki. Na podwórku Maszy i Niedźwiedzia będą na nie czekać tematyczne animacje, gry i zabawy. Dzieci nauczą się tańca, piosenek oraz poprawnego zachowania. Niedźwiedź kocha zajmować się ogródkiem, razem z nim najmłodsi wyhodują swoje roślinki. Tak, jak w bajce nie zabraknie herbaty z samowaru, którą będzie można wypić w zakątku misia. Swoje umiejętności jazdy na rowerze dzieci sprawdzą podczas wyścigu z Pandą. Taki dzień, trzeba będzie upamiętnić robiąc wspólne selfie z Maszą i Niedźwiedziem.

Organizatorzy przewidzieli upominki dla dzieci. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Spotkanie z Maszą i Niedźwiedziem odbędzie się 8 września w godz. 12-18 w Galerii AKS Chorzów (ul. Parkowa 20). Szczegóły znajdziecie na stronie wydarzenia.

Kategoria: Wydarzenia