Bajtle przy planszy

środa 12 września 2018
  • „Bajtle przy planszy” to cykl środowych spotkań w Gryfnym Graniu (fot. mat. organizatora)
    „Bajtle przy planszy” to cykl środowych spotkań w Gryfnym Graniu (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • środa 12 września 2018 - środa 26 grudnia 2018
Gdzie: Katowice
Planszówki to doskonała alternatywa dla telewizji, komputera i telefonu. Gry rozwijają wyobraźnię, uczą przewidywania i podejmowania decyzji. Środowe „Bajtle przy planszy”, to spotkania, które przeniosą dzieci w fascynujący świat gier.

Spotkania przeznaczone są dla dzieci w wieku od 5 do 11 lat. Kolorowy świat gier rozbudzi wyobraźnię, rozwinie spostrzegawczość, logiczne myślenie. Dzieci nauczą się podstaw strategii, a wszystko w towarzystwie śmiechu i dobrej zabawy. Kto wyprzedzi przeciwników i pierwszy zdobędzie sałatę? Czy uda się pomóc myszkom w opałach? Kto się nie boi i przegoni potwory do szafy? Czy znajdzie się mistrz spostrzegawczości? Wasze dzieci zagrają w wiele ciekawych gier, a każdy z pewnością znajdzie coś dla siebie.

Celem zajęć jest popularyzacja gier planszowych wśród maluchów i pokazanie, że istnieje wiele ciekawych form spędzania wolnego czasu, a życie nie kończy się w momencie rozładowania telefonu.

Zajęcia startują już 12 września i będą odbywać się w każdą środę w godz. 16.30-18 w Gryfnym Graniu (ul. Korfantego 8) w Katowicach. Koszt pojedynczych zajęć to 8 zł. Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 798 807 601. Nie zapomnijcie o butach na zmianę.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Trwa gorączkowe poszukiwanie zeszytów, piórników, tornistrów, nowy plan lekcji… i z górki. Czy zastanawialiście się jednak nad innym obszarem przygotowania dzieci do nowych wyzwań szkolnych? Przygotowanie umysłu jest równie ważne. Czy wiecie, że jeśli w ciągu kilku miesięcy nie powtarzamy informacji (jak np. tabliczka mnożenia), to najpewniej będziemy mieli trudność w przypomnieniu sobie wyniku 7 x 8 już po kilku tygodniach. Zobaczcie, jakie ćwiczenia pomogą usprawnić rozleniwiony wakacjami umysł. 

Szkolna gorączka, czyli jak się przygotować i nie zwariować?