Zapisz dziecko do przedPrzedszkola

poniedziałek 15 października 2018
  • PrzedPrzedszkole Malucha pozwoli na łagodne przejście w świat edukacji przedszkolnej (fot. mat. organizatora)
    PrzedPrzedszkole Malucha pozwoli na łagodne przejście w świat edukacji przedszkolnej (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • poniedziałek 3 grudnia 2018
  • poniedziałek 17 grudnia 2018
  • poniedziałek 14 stycznia 2019
  • poniedziałek 28 stycznia 2019
Gdzie: Sosnowiec
PrzedPrzedszkole Malucha, to cykl adaptacyjnych spotkań dla dzieci, które za niedługo wejdą w świat edukacji przedszkolnej. Takie łagodne przejście z pewnością pomoże w zaakceptowaniu nowej rzeczywistości, poprawi też samopoczucie pociechy.

Spotkań jest 8 (2 w miesiącu), najbliższe odbędą się 8 i 22 października. Na każdych zajęciach dzieci bawią się i jednocześnie przygotowują do zmiany otoczenia, do odnalezienia się w grupie rówieśników. Maluch poznaje otaczający go świat, jak również uczy się pierwszych kroków samodzielności poprzez proste formy zabaw plastycznych, sensorycznych, ruchowych itd.

W zajęciach mogą wziąć udział dzieci w wieku 2-3 lata. Każde spotkanie trwa około 75 min.

Terminy spotkań: 8 i 22 października, 5 i 19 listopada, 3 i 17 grudnia, 14 i 28 stycznia. Odbędą się w Piaskownicy Kulturalnej przy ul. Dekerta 6 w Sosnowcu.

Liczba miejsc jest ograniczona, obowiązują zapisy pod adresem mailowym biuro@piaskownicakulturalna.pl lub numerem tel. 519 153 291.

Koszt cyklu zajęć wynosi 280 zł.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Jak co roku przedstawiamy Wam zestawienie najciekawszych, wg nas, prezentów gwiazdkowych. Są to niebanalne projekty tworzone z pasją w małych manufakturach, głównie na Śląsku. Wśród propozycji są m.in. drewniana biżuteria, grafiki do pokoików dziecięcych, hity książkowe, ubranka i mebelki. Jest coś dla młodszych i starszych pociech, a także dla ich mam.

Prezenty pod choinkę – najciekawsze propozycje