Interaktywne show w kinie

piątek 28 września 2018
  • Teraz dzieci będą mogły porozmawiać i pobawić się z Rybką MiniMini na żywo (fot. mat. organizatora)
    Teraz dzieci będą mogły porozmawiać i pobawić się z Rybką MiniMini na żywo (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 13 października 2018
  • piątek 28 grudnia 2018
Gdzie: Katowice Tychy
Tego jeszcze nie było: interaktywna bajka w kinie. Rybka będzie szukać utraconych części mapy tajemniczej wyspy, a dzieciaki będą jej w tym pomagać. Po drodze zagrają w grę memory, zgadną „czyj to cień” i wykażą się spostrzegawczością w grze „znajdź różnice”.

Pomysłodawcami i realizatorami projektu są: stacja MiniMini+, sieć kin Multikino, a także firma Verne Vision. Interaktywne show Rybki MiniMini to dotychczas nieznany rodzaj rozrywki, który bawiąc uczy. Widzowie mają wpływ na to, co się wydarzy na dużym ekranie, dzięki czemu każda przygoda jest wyjątkowa i niepowtarzalna.

3 aktywne miesiące

Już w październiku Multikino zaprezentuje pokaz pt. „Rybka MiniMini i tajemnicza mapa”. Rybka znajdzie magiczną, ale niekompletną mapę. Widzowie będą mogli podjąć wyzwanie i odnaleźć brakujące części, pomagając głównej bohaterce dotrzeć do celu. W ramach przedstawienia dzieci będą poznawać podwodnych mieszkańców, zgadując „czyj to cień”, zagrają w grę „memory” oraz będą mogły wykazać się spostrzegawczością w zabawie „znajdź różnice”. W listopadzie „Rybka MiniMini poznaje świat dzieci” widzowie przeprowadzą wywiad z Rybką MiniMini. Dzięki edukacyjnemu komputerowi Edkowi, koledze Rybki, widzowie poznają różnice między światem podwodnym, a tym na lądzie. Wspólnie będą bawić się w rozpoznawanie dźwięków, porozmawiają o planktonie oraz... poznają zastosowanie decybelometru. W grudniu dzieci wspólnie z Rybką MiniMini będą obchodziły urodziny. Podczas pokazu poznają tradycje urodzinowe oraz zaśpiewają solenizantce „Sto lat”. Widzowie będą mogli także opowiedzieć Rybce o swoich wymarzonych prezentach. Rybka MiniMini nauczy maluchy piosenek i prostych układów tanecznych, a także rozróżniania podwodnych figur geometrycznych.

Rodzina do kina… w Tychach, Katowicach i Zabrzu

Pokazy w naszym regionie odbędą się w Multikinie w Tychach (ul. Jana Pawła II 16/18): 10 listopada, w Multikinie w Katowicach (Galeria Katowicka, ul. 3 Maja 30): 21 października, 18 listopada, 8 grudnia, 16 grudnia, 28 grudnia oraz w Multikinie w Zabrzu (ul. Gdańska 18): 13 października i 8 grudnia. Seanse odbywać się będą zawsze o godz. 11. Ceny biletów: normalny - 35 zł, ulgowy - 29 zł, z kartą Rodzina do Kina (dorośli i dzieci) - 29 zł. Bilety w sprzedaży już niebawem w kasach kin oraz na stronie www.multikino.pl.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

fot. pixabay

Akrobatyczne na trampolinie, kulinarne z językiem angielskim czy może programowania z klockami LEGO? Zajęć pozalekcyjnych jest w naszym regionie bez liku. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, propozycje.

Zajęcia dodatkowe – najciekawsze propozycje z regionu