Chopin i Dorotka w krainie Oz

poniedziałek 1 października 2018
  • "Dorotka w krainie Oz" to spektakl przygotowany przez Teatr Moich Marzeń (fot. mat. organizatora)
    "Dorotka w krainie Oz" to spektakl przygotowany przez Teatr Moich Marzeń (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 20 października 2018
Gdzie: Tychy
Jesienny repertuar dla dzieci w Teatrze Małym zapowiada się naprawdę ciekawie. W Strefie Dziecka najmłodsi poznają różne gatunki muzyki i przeżyją przygody z „Dorotką w krainie Oz”.

„Jesienne nuty Fryderyka Chopina” i „Dorotka w krainie Oz” to idealne propozycje na twórczo i bajkowo spędzoną sobotę.

W krainie muzyki

To projekt edukacyjny, skierowany do dzieci w wieku od 4 lat. Zajęcia poprowadzi Zdzisław Smucerowicz. Spotkaniu będzie towarzyszyć gość specjalny i jego instrument. Na zajęciach prezentowane będą różnorodne gatunki muzyczne. Odbędzie się też minikoncert. Nie zabraknie zabaw z muzyką opartych o improwizację. Na zajęcia obowiązują zapisy: aleksandrasus@teatrmaly.tychy.pl. Wstęp wolny.

W świat muzyki dzieci przeniosą się 20 października, o godz. 11 w Pasażu Kultury Andromeda (ul. Baczyńskiego 2) w Tychach.

Bajeczka w teatrze

W świat „Dorotki w krainie Oz” zabierze dzieci Teatr Moich Marzeń. Sztuka to historia dziewczynki, która podczas tornada przenosi się do bajkowej krainy, znajdującej się po drugiej stronie tęczy. Tam poznaje Maczkinów, którzy w podziękowaniu za pomoc w uwolnieniu od złej wiedźmy, wskazują jej drogę do czarnoksiężnika, który może pomóc Dorotce w powrocie do domu. W drodze do Szmaragdowego Grodu Dorotka poznaje Stracha na wróble, który marzy o rozumie, Blaszanego Drwala pragnącego mieć serce i strachliwego Lwa chcącego, aby Oz uczynił go odważnym. Podczas podróży przyjaciele napotykają wiele niebezpieczeństw, z których wychodzą obronną ręką. Czy ich marzenia się ziszczą? Czy Dorotka powróci do swoich bliskich?

Tego dowiecie się podczas barwnego musicalu, już 20 października, o godz. 16 w Teatrze Małym (ul. Hlonda 1) w Tychach. Bilety w cenie 18,22 zł dostępne są w kasie Teatru Małego bądź na stronie www.ticketportal.pl.

Kategoria: Wydarzenia