SWAP ubraniowy u Łaskotków

środa 5 grudnia 2018
  • 9 grudnia można przyjść do Ekoeksperymentarium obejrzeć wystawę, ale i zostawić niepotrzebne nam ubrania (fot. Katarzyna Esnekier/SilesiaDzieci.pl)
    9 grudnia można przyjść do Ekoeksperymentarium obejrzeć wystawę, ale i zostawić niepotrzebne nam ubrania (fot. Katarzyna Esnekier/SilesiaDzieci.pl)
Kiedy: 
  • niedziela 9 grudnia 2018
Gdzie: Katowice
Jeżeli planujecie porządki w szafie, to jest ku temu bardzo dobra okazja – w Ekoeksperymentarium można oddać potrzebującym zalegającą nam w szafach odzież lub wymienić ją na inną.

SWAP odbędzie się w Ekoeksperymentarium w Katowicach. Można na nim wymienić się ubraniami, oddać swoje lub kupić za symboliczną kwotę te, które nam się podobają – pieniądze trafią do puszki Fundacji Iskierka, która przeznaczy je na rzecz dzieci z chorobą nowotworową i ich rodzin. Ubrania, które zostaną oddane, otrzymają osoby potrzebujące z Hotelu Pomocy Społecznej w Katowicach. Są to przede wszystkim bezdomne kobiety, kobiety z dziećmi i całe rodziny.

Warto wstąpić do  Ekoeksperymentarium, obejrzeć wystawę, która została przygotowana w związku ze Szczytem Klimatycznym, a przy okazji pozbyć się zbędnych ubrań  i dodatkowo wesprzeć osoby potrzebujące.

Wymiana i sprzedaż rzeczy odbędzie się 9 grudnia w godz. 11-17 w Katowicach, przy ul. Młyńskiej 2. Wstęp wolny. Więcej informacji znajduje się na stronie wydarzenia na Fb.

Kategoria: Wydarzenia