Zrób własnoręcznie świątecznego aniołka

wtorek 11 grudnia 2018
  • Ozdoby w kształcie aniołków będa przygotowywać uczestnicy warsztatów w Piaskownicy Kulturalnej (fot. pexels)
    Ozdoby w kształcie aniołków będa przygotowywać uczestnicy warsztatów w Piaskownicy Kulturalnej (fot. pexels)
Kiedy: 
  • sobota 15 grudnia 2018 - niedziela 16 grudnia 2018
Gdzie: Sosnowiec
Ubieranie choinki to mnóstwo zabawy i radości dla dzieci. Jest ona jeszcze większa, gdy na świątecznym drzewku zagości własnoręcznie zrobiona ozdoba. Aniołki drewniane, a może gipsowe? - piękne ozdoby będzie można stworzyć na świątecznych warsztatach w Piaskownicy Kulturalnej.

Piaskownica Kulturalna to miejsce pełne radości, gdzie dzieciaki mogą spędzić twórczo i ciekawie swój wolny czas. W okresie przygotowań świątecznych stworzą piękne ozdoby, które będą mogły zagościć na choince lub stać się prezentem dla najbliższej osoby.

Anioły Malucha

15 grudnia o godz. 10.30 dzieci zrobią piękne, drewniane aniołki, które z pewnością będą idealną dekoracją pokoju lub choinki. Drewniane ozdoby są nie tylko bardzo atrakcyjne, ale również ekologiczne, w odróżnieniu od plastikowych wszechobecnych bombek. Udział w zajęciach to koszt 35 zł.

Anioły gipsowe

Na rodzinnych warsztatach świątecznych, w miłej atmosferze będzie można stworzyć anioły z gipsu. To przepis na wyjątkową wspólną zabawę i twórcze działanie. Bo nic tak nie zbliża, jak wspólne przygotowania do świąt. Zajęcia odbędą się 16 grudnia o godz. 16. Koszt to 50 zł (dziecko z opiekunem), z dwójką dzieci zapłacimy 75 zł.

Liczba miejsc na zajęciach jest ograniczona. Obowiązują zapisy mailowo: biuro@piaskownicakulturalna.pl lub tel. 519 153 291.

Piaskownica Kulturalna mieści się przy ul. Dekerta 6 w Sosnowcu.

Kategoria: Wydarzenia