Misja Mama – bądź fit

poniedziałek 7 stycznia 2019
  • "Misja Mama" to cykl spotkań dla mam i ich dzieci, podczas których spotkają się ze specjalistami i wezmą udział w ciekawych warsztatach (fot. mat. organizatora)
    "Misja Mama" to cykl spotkań dla mam i ich dzieci, podczas których spotkają się ze specjalistami i wezmą udział w ciekawych warsztatach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • sobota 12 stycznia 2019
Gdzie: Mikołów
Co miesiąc mamy wraz z dziećmi będą mogły uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach przygotowanych specjalnie dla nich. Już w styczniu spotkanie z dietetykiem i trenerem personalnym, a dla dzieci warsztaty kulinarne.

„Misja Mama” to cykl spotkań dla mam z dziećmi. Ich celem jest połączenie zainteresowań mam z zabawami dla dzieci. W programie znajdą się praktyczne zajęcia, spotkania i porady specjalistów, a także rozrywki dla maluchów i konkursy z nagrodami.

Fit mama

12 stycznia gościem spotkania będzie dietetyk i trener personalny. Udzieli on porad na temat zdrowego stylu życia i odpowie na pytania uczestniczek. W międzyczasie maluchy przygotują zdrowe sałatki owocowe, a potem wspólnie z rodzicami wezmą udział w zabawach i konkursach zręcznościowych.

Spotkanie odbędzie się w godz. 12-18 w Centrum Handlowym Auchan Mikołów (ul. Gliwicka 3). Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Kategoria: Wydarzenia