Zabawna Masza o poranku

wtorek 8 stycznia 2019
Kiedy: 
  • niedziela 13 stycznia 2019
Filmowe Poranki to gwarancja dobrej zabawy dla całej rodziny. Słynna bohaterka serialu „Masza i Niedźwiedź” w zabawny sposób przedstawi widzom znane i lubiane bajki.

Sympatyczna Masza przeniesie widzów w świat bajek, jak „Wilk i lis”, „Tomcio Paluch” czy „Królewna żabka”. Trochę pomiesza wątki i postaci, czego efektem będą bajki w zupełnie nowych wersjach. Urocza animacja to zaskakujące zwroty akcji, oryginalne zakończenie i niespodziewany morał. To mieszanka, która zaciekawi i rozbawi widzów w każdym wieku.

Cykl Filmowych Poranków w kinie Helios przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 3 lat w towarzystwie opiekunów. Każdy seans rozpoczynają kilkunastominutowe konkursy z nagrodami. Podczas projekcji filmu dźwięk jest ściszony w stosunku do standardowej głośności. Przez cały seans są pozostawione przyciemnione światła (półmrok).

Bajeczki Maszy cz.2 zobaczycie w niedzielę 13 stycznia o godz.10.30 w kino Helios w Dąbrowie Górniczej (ul. Jana III Sobieskiego) i w kinie Helios w Katowicach, przy ul. Kościuszki 229 (galeria Libero).

Cena biletu normalnego to 18 zł.

Kategoria: Wydarzenia