Warsztaty dla maluszków w teatrze

środa 16 stycznia 2019
  • Warsztaty i spektakl dla najmłodszych dzieci (od 6. do 24. miesiąca życia) będą odbywać się cyklicznie w Teatrze Miejskim w Gliwicach (fot. mat. organizatora)
    Warsztaty i spektakl dla najmłodszych dzieci (od 6. do 24. miesiąca życia) będą odbywać się cyklicznie w Teatrze Miejskim w Gliwicach (fot. mat. organizatora)
Kiedy: 
  • niedziela 17 lutego 2019
  • niedziela 17 marca 2019
  • niedziela 14 kwietnia 2019
Gdzie: Gliwice
„Powitanie" w teatrze to warsztaty dla najmłodszych, dla których przygoda ze sztuką dopiero się zaczyna. Maluszki od 6. do 24. miesiąca życia oswoją się z przestrzenią teatru i wspólnie się pobawią. Zajęcia poprzedzi spektakl dla najnajów.

Warsztaty dla najnajów w Teatrze Miejskim w Gliwicach są specjalnie przygotowane z myślą o najmłodszych. Dzieci uczestniczą w nich wspólnie z opiekunami.

Rozbudź zmysły malucha

Podczas spotkań dzieci wspólnie się poruszają, wypowiadają pierwsze słowa i pobudząją zmysły. Zajęcia poprzedzi spektakl w reżyserii Bartosza Kurkowskiego „Powitanie”. Jego premiera zaplanowana jest na maj. Dzięki zajęciom dzieci oswoją się z przestrzenią teatru. Zaplanowano trzy terminy warsztatów: 17 lutego o godz. 11 i 15 - „Pierwszy uśmiech”, 17 marca o godz. 15 - „Pierwsze kroki” i 14 kwietnia o godz. 15 - „Pierwsze słowo”. Warsztaty będą trwać około 50 minut i odbędą się w bezpiecznej przestrzeni Sceny Mikro Teatru Miejskiego w Gliwicach (wejście od ul. Opawskiej). Ze względu na formę i przebieg zajęć wskazane jest uczestnictwo jednego dziecka z jednym opiekunem oraz wygodny strój. Koszt udziału w zajęciach to 20 zł – dziecko oraz 20 zł – dorosły. Obowiązują wcześniejsze zapisy w Biurze Obsługi Widzów (od poniedziałku do piątku w godz. 8-16), telefon kontaktowy to 32 2304968.

Teatr Miejski w Gliwicach mieści się przy ul. Nowy Świat.

Kategoria: Wydarzenia

Zobacz także

Ferie w mieście, a może w górach? Obozy survivalowe, detektywistyczne, łyżwiarskie, snowboardowe, czy półkolonie taneczne, kulinarne, narciarskie lub z klockami LEGO? Propozycji jest wiele. Przedstawiamy najciekawsze, naszym zdaniem, oferty. Zobaczcie, jakie są termminy, koszty i wybierzcie takie, które będą najodpowiedniejsze dla Waszych pociech.

 

Ferie 2019 – najlepsze propozycje w regionie