Bobas na basenie

poniedziałek 17 marca 2014
  • W zajęciach na basenie mogą brać udział nawet takie maluchy (fot. materiały organizatora)
    W zajęciach na basenie mogą brać udział nawet takie maluchy (fot. materiały organizatora)
Aquadrom w kwietniu rusza z kolejnym cyklem zajęć dla niemowlaków i małych dzieci. Zajęcia będą się odbywać w basenie z ruchomym dnem. Dzięki temu zarówno dzieci jak i dorośli będą czuli się pewnie na głębokości przystosowanej do konkretnej grupy wiekowej.

W basenie z ruchomym dnem temperatura wody będzie zdecydowanie wyższa niż w pozostałych nieckach i wyniesie 32 stopnie Celsjusza. Instruktorzy prowadzący zajęcia mają również uprawnienia pedagogiczne, dlatego rodzice mogą być pewni, że ich pociechy będą w dobrych i odpowiedzialnych rękach. Dodatkowo Aquadrom dysponuje salą widokową skąd drugi rodzic może obserwować swoją pociechę. - A jeśli kibicowanie dziecku chciałby pogodzić z pracą, w sali widokowej ma komfortowe ku temu warunki, gdyż może bezpłatnie skorzystać z internetu - zachęcają w Aquadromie.

Kurs kosztuje 350 zł (10 spotkań, w cenie pielucha do pływania). Zajęcia odbywać się będą z podziałem na grupy. Każde trwają 30 minut, ale oprócz tego można spędzić 90 minut w Strefie Rekreacji i Sportu (1 rodzic + dziecko).

W przypadku nieobecności na zajęciach "wejście" można wykorzystać od poniedziałku do niedzieli (z wejściówki mogą skorzystać rodzice dziecka lub rodzeństwo).

Aquadrom znajduje się przy ul. Kłodnickiej 95a w Rudzie Śląskiej – Halembie.

Kategoria: Aktywna rekreacja