Gotowanie z pasją w Kids’ Kitchen

środa 19 października 2022
  • fot. mat. prasowe Kids’ Kitchen
    fot. mat. prasowe Kids’ Kitchen
Dzieci mają niespożyte pokłady energii. Jedne lubią śpiewać, inne kochają sport, jeszcze inne malują piękne obrazy. Niezależnie od zainteresowań, wszystkie dzieci łączy jedno – uwielbiają jeść! Co lepszego od domowego posiłku można podać dziecku? Można... nauczyć je samodzielnie gotować!

Podczas zajęć w Kids’ Kitchen dzieci poznają różne kuchnie i kultury świata, nawiązują nowe relacje, a także poznają własne gusta i preferencje kulinarne. Dzięki temu stają się bardziej świadome swojego smaku i potrzeb. 

Zdrowo, smacznie, kolorowo

Uczestnicy warsztatów odbywają podróże przez pełne tajemnic i niespodzianek meandry sztuki kulinarnej. Towarzyszy im wykwalifikowana kadra, która z przyjemnością dzieli się nabytą w ciągu wielu lat praktyki - wiedzą, ale także - a może przede wszystkim - ogromną pasją do gotowania. Dzieci uczą się gotować smacznie, zdrowo, kolorowo i ekologicznie w swobodnej energetyzującej atmosferze. Poznają też nowych przyjaciół i świetnie się bawią.

Cena warsztatów uzależniona jest od ich rodzaju i plasuje się w granicach 80-100 zł. Dodatkowe informacje znajdują się na stronie Kids’ Kitchen lub na fanpage’u Akademii na Facebooku. Można też zadzwonić pod numer tel. 502 308 740 lub wysłać maila na adres kontakt@kidskitchen.pl.

Kids' Kitchen mieści się przy ulicy Żwirki i Wigury 19 w Katowicach.

Kategoria: Warsztaty