Zimowe kolonie w bajkowej oprawie

środa 26 października 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Uczniowie z woj. śląskiego ferie będą mieć jako jedni z pierwszych. Warto już dziś pomyśleć o wypoczynku pociech. Ciekawą propozycję przygotował Profesor Kleks na Zamku w Baranowie Sandomierskim. Odbędą się tam m.in. warsztaty przybliżające sztukę produkcji filmowej.

Zimowe kolonie w Akademii Pana Kleksa to połączenie nauki i zabawy w bajkowej oprawie. Tym razem Profesor postawi przed swoimi uczniami całkiem nowe zadanie. Dzieci będą tworzyć swój własny film w legendarnym Zamku w Baranowie Sandomierskim. Organizatorzy zapewniają kameralne grupy - 15 osobowe (dla dzieci w wieku 7-9 lat, 10-11 lat oraz 12-15 lat) oraz opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i samego Pana Kleksa.

Filmowe przygody z Panem Kleksem

Przez cały turnus dzieci będą brały udział w licznych warsztatach i zajęciach, podczas których stworzą swój własny film. Przygodę rozpoczną od pisania scenariusza, przechodząc przez scenografię i charakteryzację, reżyserię, by na koniec kolonii wziąć udział w uroczystej gali oscarowej z czerwonym dywanem i paparazzi. Ponadto poznają historię starych sprzętów i będą mieć okazję przyjrzeć się bliżej dziejom podróży Pana Kleksa. Wezmą również udział w warsztatach naukowych, zwiedzą Sandomierz, Muzeum Radia Polskiego, nauczą się strzelać z łuku i spotkają się z rycerzami.

Turnus odbędzie się od 21 do 28 stycznia na Zamku w Baranowie Sandomierskim. Do 15 listopada obowiązuje cena promocyjna- 2190 zł. Cena zawiera: 7 noclegów w 3 gwiazdkowym hotelu, pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie), gadżety Akademii, list od Profesora Kleksa/dyplom ukończenia Akademii. Zapisy przyjmowane są pod numerem tel. 729062054 lub mail: justyna@bajkapanakleksa.pl. Więcej informacji znajdziecie na stronie Bajki Pana Kleksa.

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

Naukowe, kulinarne, języka angielskiego, programowania, szybkiego czytania - oferta zajęć dodatkowych jest naprawdę spora. Gdzie zapisać pociechę, co wybrać? Przygotowaliśmy dla Was zestawienie najciekawszych, naszym zdaniem, warsztatów na rok szkolny 2022/2023. Zerknijcie.

Zajęcia dodatkowe dla dzieci na Śląsku