Pierwsze kroki na lodowisku

poniedziałek 12 grudnia 2022
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Wasza pociecha chce nauczyć się jeździć na łyżwach? Jest okazja – rozpoczęły się bezpłatne zajęcia, dzięki którym dzieciaki nauczą się poruszać na lodzie, poprawią technikę jazdy oraz będą świetnie się bawić. Zerknijcie na szczegóły.

Zajęcia będą odbywać się na lodowisku sezonowym w Paprocanach. Pod okiem wykwalifikowanego instruktora dzieci nauczą się jazdy na łyżwach. Zajęcia będą odbywać się w czwartki, soboty i w niedziele. Mogą w nich uczestniczyć dzieci do 10. roku życia z rodzicem lub opiekunem prawnym. Każdy uczestnik powinien posiadać kask, rękawiczki i łyżwy. W czasie zajęć lodowisko zostanie podzielone na dwie części: środkową wydzieloną pachołkami dla uczestników zajęć, skrajną dla pozostałych uczestników ślizgawki.

Bezpłatne zajęcia będą odbywać się w czwartki w godz. 15-16, w soboty w godz. 10-11 oraz w niedziele w godz. 10-11 na lodowisku sezonowym w Paprocanach Tychy. Informację znajdziecie na stronie MOSIR. W dniach 10-18 grudnia zajęcia z nauki jazdy na łyżwach będą odbywały się również na lodowisku na terenie obiektu przy ul. Brzozowej w Tychach. Harmongram zajęć dostępny jest tutaj.

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 16 stycznia. Jeżeli nie macie pomysłów jak je spędzić - skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. nauka jazdy na łyżwach, pobyt w Beskidach, półkolonie na trampolinach, brazylijskie, kulinarne, a także ferie z Mikołajem Kopernikiem czy Kapitanem Nemo.

Ferie 2023. Jak je spędzić? Mamy kilka świetnych propozycji