Uwaga! Nadchodzą dinozaury!

piątek 30 grudnia 2022
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
 • fot. mat. organizatora
  fot. mat. organizatora
Dinoworld przywraca przeszłość do prawdziwego życia. Znajdziecie tu prehistoryczne gady, które poruszają się, mrugają, oddychają i ryczą – wyglądają jak prawdziwe! To również farma dinozaurów, dmuchańce, trampoliny i mnóstwo innych atrakcji.

Na wystawie dzieci i rodzice zobaczą imponującą kolekcję 20 gigantycznych dinozaurów, które poruszają się, mrugają, oddychają i ryczą. Prehistoryczne zwierzęta są odtworzone w formacie 1:1 – w najdrobniejszych szczegółach. Coś niesamowitego, można poczuć się jak w prawdziwym filmowym „Parku Jurajskim”.

Nauka i zabawa z dinozaurami

Park rozrywki Dinoworld to również część naukowa. Tu dzieciaki znajdą muzeum paleontologiczne, laboratorium z małymi dinozaurami, farmę dinozaurów czy też wykopaliska. Nie zabraknie dobrej zabawy. Na blisko 3700 mkw. każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od wieku. Będzie można pojeździć na dinozaurze, poskakać na wielkim dmuchańcu, trampolinach, pobawić się w basenie z kuleczkami, pokonać labirynt. A to tylko cześć z przygotowanych atrakcji. Nad całością czuwają animatorzy, którzy wprowadzą odwiedzających w niezwykły świat prehistorycznych stworzeń i zadbają o niepowtarzalną atmosferę.

Dinoworld znajdziecie w Europie Centralnej w Gliwicach (ul. Pszczyńska 315). Wystawa czynna jest od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20 i w niedziele w godz. 10-19. Za bilet zapłacimy 39 zł - dorośli i dzieci od 12. roku życia, 35 zł – dzieci od 3 do 12 lat. Bezpłatnie park rozrywki mogą zwiedzać dzieci do 3 lat, dzieci niepełnosprawne i opiekunowie, sieroty, co trzecie i kolejne dziecko z rodzin wielodzietnych (wejście z odpowiednim dokumentem). Bilet jest ważny cały dzień (należy nie ściągać bransoletki z ręki). Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem tel. 48 789 478 871.

Kategoria: Zwiedzanie