Rodzinny relaks i zimowe półkolonie z nauką pływania

piątek 13 stycznia 2023
  • fot. mat. prasowe Park Wodny Tarnowskie Góry
    fot. mat. prasowe Park Wodny Tarnowskie Góry
  • fot. mat. prasowe Park Wodny Tarnowskie Góry
    fot. mat. prasowe Park Wodny Tarnowskie Góry
Fala morska, rwąca rzeka, zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, lodowisko – te i wiele innych atrakcji dla całej rodzinki znajdziecie w Parku Wodnym w Tarnowskich Górach. Dla dzieciaków przygotowano półkolonie z nauką pływania.

Park Wodny w Tarnowskich Górach to miejsce, w którym będziecie świetnie się bawić z całą rodziną. Najmłodsi mogą pluskać się w brodzikach, starsze dzieci szaleć na zjeżdżalniach z efektami świetlnymi i dźwiękowymi, a rodzice relaksować się w jacuzzi lub saunie. Tu poczujecie się, jak nad morzem, a wszystko dzięki sztucznej fali. Do tego rwąca rzeka, solanka, basen sportowy i zewnętrzny. A gdy znudzi się Wam pływanie można zagrać w squasha lub spróbować swoich sił na ściance wspinaczkowej

Jak ryba w wodzie

Zimowe ferie to dobry czas, aby nauczyć swoją pociechę pływać. W Parku Wodnym w Tarnowskich Górach połączycie przyjemne z pożytecznym. Dzieci w trakcie zimowych półkolonii podszlifują swoje umiejętności pod czujnym okiem instruktorów. Nie zabraknie zabawy. Uczestnicy zimowiska będą mogli korzystać ze wszystkich atrakcji Parku, w tym ścianki wspinaczkowej, kortów squash i lodowiska. Zajęcia sportowe uzupełnią warsztaty plastyczne, gry i zabawy. Dzieci, które umieją pływać będą mogły zdać egzamin na kartę pływacką. Półkolonie skierowane są do dzieci z roczników 2010-2016.

Przygotowano dwa turnusy półkolonii: 16 – 20 stycznia oraz 13-27 stycznia. Zajęcia będą odbywać się od poniedziałku do piątku w godz. 8-15. Koszt turnusu to 750 zł – w cenie śniadanie i obiad. Zapisy tylko online. Dodatkowe informacje znajdziecie na stronie Parku Wodnego Tarnowskie Góry.

Park Wodny znajdziecie przy ul. Obwodnica 8 w Tarnowskich Górach.

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

Ferie w woj. śląskim rozpoczynają się 16 stycznia. Jeżeli nie macie pomysłów jak je spędzić - skorzystajcie z naszych podpowiedzi. Wśród nich m.in. nauka jazdy na łyżwach, pobyt w Beskidach, półkolonie na trampolinach, brazylijskie, kulinarne, a także ferie z Mikołajem Kopernikiem czy Kapitanem Nemo.

Ferie 2023. Jak je spędzić? Mamy kilka świetnych propozycji