Odwiedź Park Miliona Świateł i poczuj się jak w bajce

środa 15 lutego 2023
 • fot. mat. prasowe Parku Miliona Świateł
  fot. mat. prasowe Parku Miliona Świateł
 • fot. mat. prasowe Parku Miliona Świateł
  fot. mat. prasowe Park Miliona Świateł
 • fot. mat. prasowe Parku Miliona Świateł
  fot. mat. prasowe Parku Miliona Świateł
 • fot. mat. prasowe Parku Miliona Świateł
  fot. mat. prasowe Parku Miliona Świateł
Przedstawiamy Wam turystyczny hit Śląska. Znajdziecie tu największy w regionie labirynt światła, baśniowy świat Królowej Śniegu, Aleję Zakochanych, saneczkową górkę i wiele innych atrakcji. To świetna propozycja na rodzinny spacer lub randkę.

Jesienią i zimą teren Kąpieliska Leśnego w Zabrzu zmienia się w bajkową krainę - Park Miliona Świateł. W pobliżu jeziora można spacerować rozświetlonymi alejkami, odkryć baśniowy świat Królowej Śniegu czy też pokonać największy świetlny labirynt na Śląsku, który ma kształt ogromnego serca. Dzieciakom spodoba się zabawa na świetlistej karuzeli lub zjazd pontonami z górki saneczkowej. Do tego kolorowy świetlno-muzyczny spektakl w kryształowej komnacie. To ostatni moment, aby zobaczyć Królową Śniegu w Park Miliona Świateł! Wystawa świetlna w zupełnie nowej odsłonie powróci do Zabrza w listopadzie 2023 roku.

Do zakochania jeden krok

Luty to miesiąc miłości dlatego warto zabrać ukochaną osobę, rodzinę w tak wyjątkowe miejsce. Odwiedzając Park Miliona Świateł każdy poczuje się jak w bajce. Miłosne instalacje, ciekawe fotospoty, nastrojowa muzyka w tle – romantyczne spacery w Zabrzu z pewnością będą niezapomniane.

Park Miliona Świateł znajdziecie przy ul. Srebrnej 10 w Zabrzu. Godziny otwarcia: czwartek w godz. 17-21, piątek-sobota w godz. 17-22, niedziela w godz. 17-21. Bilety można kupić na www.parkmilionaswiatel.pl. Atrakcja będzie czynna do 26 lutego.

Organizatorami Parku Miliona Świateł w Zabrzu jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Zabrzu oraz Multidekor, lider rynku zimowych energooszczędnych iluminacji i dekoracji świątecznych w Polsce.

Kategoria: Zwiedzanie