Wakacje z dziećmi – czy mama ma szanse, aby dobrze wyglądać?

czwartek 27 kwietnia 2023
  • Modny i wygodny strój kąpielowy (fot. mat. prasowe)
    Modny i wygodny strój kąpielowy (fot. mat. prasowe)
  • Modne spodnie adidas (fot. mat. prasowe)
    Modne spodnie adidas (fot. mat. prasowe)
Wakacje zbliżają się wielkimi krokami. Urlop spędzony z dzieckiem wygląda inaczej niż urlop, który spędzaliśmy tylko we dwójkę. Dziecko znajduje się zawsze na pierwszym miejscu. Nie oznacza to jednak, że podczas wakacji nie odpoczniemy czy też nie możemy prezentować się atrakcyjnie.

Jak wyglądać atrakcyjnie na rodzinnych wakacjach? Jest kilka sprawdzonych metod.

Marka Lagerfeld dla zaradnej matki

Mamy, które spędzają każdą wolną chwilę ze swoim dzieckiem są spragnione, by wystroić się i gdzieś wyjść. Nawet na co dzień można stawiać na markowe ubrania, które z całą pewnością dodają pewności siebie. Marka Lagerfeld w ofercie sklepu Answear.com wydaje się wręcz idealna dla każdej mamy. Zarówno ubrania, jak i dodatki są bardzo ciekawe i mogą spowodować zmianę stylu ubierania się o 180 stopni. Czasami taka metamorfoza jest potrzebna. Lato jest dobrą porą na to, aby w końcu coś w sobie zmienić i nieco zaszaleć. Czego jeszcze będziemy potrzebować?

Wygodny strój kąpielowy to podstawa

Absolutną podstawą jest wygodny strój kąpielowy. Po to jedziemy na wakacje, aby się rozkoszować kąpielami w basenie, morzu czy oceanie. Bez stroju kąpielowego ani rusz. Kobiety, które niedawno urodziły, mają często kompleks w okolicach brzucha. Nie trzeba od razu wskakiwać w bikini. Na rynku możemy znaleźć sporo bardzo ładnych strojów kąpielowych jednoczęściowych, w których będziemy prezentować się prześlicznie. Do stroju kąpielowego warto dokupić narzutkę, z której możemy skorzystać w hotelowej restauracji czy barze. W niej poczujemy się zdecydowanie pewniej. Nie chcemy przecież wszędzie paradować w stroju kąpielowym.

Spodnie Adidas na chłodniejsze dni i wieczory

Gdy dziecko jest jeszcze malutkie, to większość rodziców decyduje się na wyjazdy nad nasze polskie morze czy w góry. W tych miejscach jest również prześlicznie. Jedynie, na co możemy narzekać to kapryśna pogoda. Gdy przygotujemy się na tę ewentualność, to naprawdę nie ma co narzekać. Na wyjeździe przydadzą się nam bawełniane spodnie Adidas, które możemy założyć w nieco chłodniejszy dzień czy wieczorny spacer. Od stóp i nóg bardzo często marzniemy, a więc należy się odpowiednio zabezpieczyć.  Musimy także zadbać o to, aby nasze dziecko nie zmarzło. Nie powinnyśmy jednak mieć z tym większego problemu. Przemyślane spakowanie walizek na każdy urlop wydaje się kluczem do osiągnięcia sukcesu. Musimy przyznać, że pakowanie na ostatnią chwilę nie sprawdzi się, a już na pewno nie w sytuacji, gdy mamy malutkie dziecko. Dajmy sobie na spakowanie nawet dwa, trzy dni. Istnieje wówczas mniejsze prawdopodobieństwo, że o czymś zapomnimy. Nie chcemy rozpocząć urlopu od pilnych zakupów.

Kategoria: Moda i uroda