Filmowe kolonie z Panem Kleksem

poniedziałek 22 maja 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Wybierz dla swojego dziecka wyjątkowe i jedyne w Polsce letnie kolonie w Akademii Pana Kleksa, które zagoszczą w legendarnym Zamku w Głuchowie. Na dzieci czeka niezwykła przygoda pełna atrakcji na najwyższym poziomie.

Profesor Kleks zaprasza swoich uczniów na przygodę, która łączy w sobie naukę poprzez zabawę z bajkową oprawą. Kolonie odbędą się na Zamku w Głuchowie, gdzie kręcona była poprzednia Akademia Pana Kleksa oraz nowa w reżyserii Macieja Kawulskiego, która jeszcze w tym roku trafi do kin.

Nakręć film z Profesorem

Dzieci wezmą udział w specjalnych warsztatach, które przybliżą im sztukę produkcji filmowej. Przez cały turnus będą tworzyć swój własny film. Razem z Profesorem i wychowawcami przejdą przez jego wszystkie etapy, zaczynając od pisania scenariusza, przechodząc przez scenografię i charakteryzację, reżyserię, by na koniec kolonii wziąć udział w uroczystej gali. Przejdą się po czerwonym dywanie wśród paparazzi na premierę swojego filmu.

Kleksografia, warsztaty naukowe i taniec

Kolonie z Panem Kleksem to również wiele innych zajęć. Uczestnicy przekonają się, że zabawa połączona z nauką jest możliwa, wezmą udział w lekcji kleksografii, nauce latania, leczenia starych sprzętów, zajęciach tanecznych, plastycznych czy też w spacerze z pochodniami. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Dostępne są dwa turnusy: 17-23 lipca oraz 24-30 lipca. Organizatorzy zapewniają kameralne grupy - 15 osobowe (dla dzieci w wieku 7-9 lat, 10-11 lat oraz 12-15 lat) oraz opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej i samego Pana Kleksa. Koszt turnusu to 2590 zł. Cena zawiera: 6 noclegów w w kompleksie muzealnym Zamku Gołuchów, pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie), gadżety Akademii, list od Profesora Kleksa/dyplom ukończenia Akademii. Rezerwacji można dokonać online. Dodatkowe informacje udzielane są pod numerem tel. 729062054 lub mail: justyna@bajkapanakleksa.pl. Więcej informacji znajdziecie na stronie www.koloniezpanemkleksem.pl.

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

Kolonie to czas odpoczynku, ale też bardzo ważne doświadczenie, które wpływa na rozwój dziecka, kształtuje jego charakter i samodzielność. Poznaj najważniejsze powody, dlaczego warto wysłać dziecko na kolonie.

7 powodów, dla których warto wysłać dziecko na kolonie