Zabawki na Dzień Dziecka – jakie kupić, gdzie jest najtaniej

piątek 26 maja 2023
 • Produkty sklepu Smyk (fot. mat. prasowe)
  Produkty sklepu Smyk (fot. mat. prasowe)
 • Produkty sklepu Smyk (fot. mat. prasowe)
  Produkty sklepu Smyk (fot. mat. prasowe)
 • Produkty sklepu Smyk (fot. mat. prasowe)
  Produkty sklepu Smyk (fot. mat. prasowe)
 • Produkty sklepu Smyk (fot. mat. prasowe)
  Produkty sklepu Smyk (fot. mat. prasowe)
Polowanie na wymarzone prezenty na Dzień Dziecka rozpoczęte. W CH FORUM znajdziemy sklepy, które oferują ciekawe zabawki w promocyjnych cenach. Co kupić małemu miłośnikowi podróży, co „małej mamie”, a co dla fana bajkowych bohaterów? Zobaczcie.

W sklepach: Smyk, Pepco, Tedi, Half Price, Empik i Carrefour znajdziemy zabawki, które z pewnością uszczęśliwią nasze pociechy, a budżet domowy nie zostanie  za bardzo nadszarpnięte dzięki specjalnym ofertom promocyjnym.

Dla bobasów

Do dziecięcych uśmiechów mamy słabość dlatego prezenty kupujemy nawet takim dzieciom, które jeszcze nie wiedzą, że to ich święto. Na najmłodszych czekają więc grzechotki, piszczące i miauczące maskotki oraz grające pudełka i wiadereczka. To zabawki pozwalające w bezpieczny sposób poznawać świat i trenować motorykę małą.

Dla „małej mamy” i „małego taty”

Nie ma chyba dziewczynek, które na pewnym etapie rozwoju nie interesują się lalkami. Jeżeli takiej miłośniczce zaproponujemy domek dla lalek albo akcesoria do budowania przestrzeni, w której jej lalki mogą funkcjonować, mamy gwarancję dobrej zabawy. Pamiętajcie, że dzieci podglądają nas i bardzo chcą naśladować role dorosłych osób. Tak więc zakup małego wózeczka z lalką bobaskiem również zachwyci „małą mamę”. Z zestawu zabawowych narzędzi ucieszy się chłopiec, który podobnie jak tata będzie mógł od teraz „reperować” domowe przedmioty. Plastikowe koszyki piknikowe z naczynkami do zabawkowej kuchni, a także małe kuchnie to prezent, którym dziecko będzie bawiło się nawet kilka lat. Można również dokupić wyposażenie kuchni, takie jak mikser czy plastikowe produkty spożywcze, by kuchnia wyglądała jak prawdziwa.

Dla miłośników podróży i fanów planszówek

Dzieci są odkrywcami i wielką przyjemność sprawi im globus, książki ukazujące niesamowite i nieznane im miejsca czy żyjące tam zwierzęta oraz rosnące rośliny. Pamiętajcie również, że dzieciom zależy na Waszej uwadze i obecności dlatego tak chętnie odpowiadają na propozycję wspólnego spędzania wolnego czasu. Wtedy rodzinne gry planszowe i puzzle sprawdzą się idealnie. Sklepy i salony z zabawkami mają mnóstwo takich propozycji w wielu wiekowych kategoriach.

Must have zabawkowych niespodzianek

Dla chłopca obowiązkową kategorią są oczywiście samochody. W CH FORUM znajdziecie niemal wszystkie modele, w wielu rozmiarach i dla każdego wieku dziecka. Bardzo upragnione śmieciarki, wozy strażackie oraz wyścigówki wraz z torami do jazdy to spełnienie marzeń każdego chłopca, a wybór zależy tylko od możliwości Waszego budżetu. Kolejną kategorią zabawek z cyklu „must have” są klocki, dzięki którym młodzi twórcy mogą wyruszyć w niezwykłą podróż do świata wyobraźni. Klocki LEGO to oczywisty hit i dzieci, które taką przygodę rozpoczęły kilka lat temu stale uzupełniają kolekcje o kolejne zestawy.

Dla fanów bajkowych bohaterów

Dobre wieści dla fanów bohaterów znanych z bajek i filmów: wybór zabawek nawiązujących do ukochanych przez dzieci produkcji jest ogromny. W sklepach FORUM znajdziecie licencjonowane zabawki z takich filmów i seriali, jak: Harry Potter, Frozen, Psi Patrol czy Spider Man.

Do ogrodu, nad wodę, do parku

Prawdziwe i gorące lato zbliża się wielkimi krokami dlatego sprzęt do gier, zabawki do piaskownicy czy dmuchane zabawki do wody także sprawdzą się jako prezent dla miłośników aktywności sportowej. Wrotki, rolki, deskorolki, rowerki i hulajnogi to także prezenty, z których dzieci zawsze się cieszą.

Zobacz także

Wysyłacie dziecko na kolonię? Warto wcześniej poświęcić chwilę i sprawdzić jej organizatora, by zadbać o bezpieczeństwo pociechy i nie narazić jej na nieprzyjemności. Jak to zrobić? Podpowiadamy. 

6 rzeczy, na które musisz zwrócić uwagę wybierając organizatora kolonii