Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy zapala do nauki!

środa 7 czerwca 2023
  • fot. mat. organizatora
    fot. mat. organizatora
Skąd się biorą leki? Czy można złapać swój cień? Na co polują pająki i co jedzą? Jeżeli szukacie miejsca, w którym Wasze dziecko w ciekawy sposób pozna świat nauki to Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy będzie strzałem w 10. Rozpoczęła się rekrutacja!

Dzieci zadają mnóstwo pytań, dlatego Uniwersytety Dziecięce Akademii WSB stwarzają przestrzeń i okazję, by zadawały ich jeszcze więcej. To najlepsza droga, by rozbudzać zainteresowanie nauką oraz wskazać kierunek atrakcyjnych poszukiwań. Zajęcia dedykowane są dzieciom w wieku 6-12 lat.

Zostań odkrywcą lub tropicielem

Podczas „studiów” dzieci wezmą udział w wykładach, warsztatach, spotkaniach z teatrem i muzyką czy też w rodzinnych piknikach naukowych. W ciekawy sposób poszerzą swoją wiedzę, odkryją nowe pasje, nauczą się szukania odpowiedzi i źródeł prawdziwej wiedzy. Do wyboru są dwa pakiety: Odkrywca i Tropiciel.

Naukowy klub i świadomy rodzic

Młodzi studenci mogą zapisać się również do Klubu Tropicieli Nauki. To cykl interdyscyplinarnych warsztatów, które w kreatywny i przystępny sposób przybliżają zagadnienia naukowe. Uniwersytety Dziecięce Akademii WSB to także spotkania dla rodziców. W ramach Akademii Świadomego Rodzica poruszane są problemy, tematy dotyczące rozwoju dziecka. To świetna okazja do skorzystania z wiedzy i doświadczenia psychologów, pedagogów czy lekarzy.

Ruszyła rekrutacja na rok 2023/2024

Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy rozpoczął rekrutację na rok 2023/2024. Osoby, które zapiszą dziecko do 15 czerwca otrzymają aż 150 zł bonifikaty. Można to zrobić online. Liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu do grupy studentów decyduje kolejność rejestracji i wnoszenia opłat. Koszt za cały rok: Odkrywca – 350 zł, Tropiciel – 800 zł (możliwość płatności w dwóch ratach). Cena zawiera pakiet studenta (t-shirt, bidon, plecak).  

Dąbrowski Uniwersytet Dziecięcy znajdziecie w Akademii WSB przy ul. Cieplaka 1 C w Dąbrowie Górniczej.

Kategoria: Warsztaty