W Parku Śląskim można już korzystać z wodnej atrakcji

poniedziałek 12 czerwca 2023
  • fot. mat. prasowe Park Śląski
    fot. mat. prasowe Park Śląski
  • fot. mat. prasowe Park Śląski
    fot. mat. prasowe Park Śląski
W ciepłe dni dzieci mogą cieszyć się wspaniałą zabawą i ochłodą w Parku Śląskim. Na wodnym placu zabaw znajdą m.in. tryskające fontanny i gejzery. Rodzice w tym czasie mogą odpocząć na drewnianych leżakach.

Wodny plac zabaw znajduje się obok Integracyjnego Placu Zabaw w Parku Śląskim. Jego powierzchnia wynosi 200 metrów kwadratowych. Dzieci znajda tu 9 kolorowych atrakcji wodnych. Do tego kilkanaście drewnianych leżanek, stoły i ławy do siedzenia. Dla wygody odwiedzających, dostępne są przebieralnie oraz toalety, w tym dla osób niepełnosprawnych. Całość jest ogrodzona i objęta monitoringiem. Wejście jest bezpłatne.

Obiekt będzie czynny codziennie w godz. 9-19 (o ile pogoda na to pozwoli). Dokładna lokalizacja placu zabaw: https://bit.ly/wodny-plac-zabaw.

Kategoria: Aktywna rekreacja

Zobacz także

To ostatni dzwonek, by zorganizować dzieciom czas wolny w wakacje. Przygotowaliśmy dla Was zestawienie ciekawych półkolonii i miejsc w naszym regionie, które warto zobaczyć. Półkolonie kulinarne, sportowe, warsztaty mangi, do tego śląskie Malediwy czy wodne atrakcje. Jest w czym wybierać.

Śląskie na wakacje - półkolonie, zwiedzanie, zabawa